کیاپرس / در پی درگذشت دکتر محمد پژوهی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و معاون آموزشی اسبق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و معاون آموزشی وزیر بهداشت در پیام‌های جداگانه درگذشت این استاد دانشگاه را تسلیت گفتند.

درگذشت استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، در متن پیام تسلیت دکتر حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در پی درگذشت دکتر محمد پژوهیاستاد پژوهشگاه غدد و متابولیسم آمده است:
«إنّا للّٰه وإنّا إلیْه راجعون
با سلام و احترام
بدین وسیله با ابراز تاسف، مصیبت وارده و درگذشت دکتر محمد پژوهی را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم، علوّ درجات و برای خانواده محترم، صبر، شکیبائی و طول عمر همراه با سلامتی، عزّت و سربلندی خواستارم.»

در متن پیام دکتر باقری فرد معاون آموزشی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم آمده است:

«انا لله و انا الیه راجعون

ضایعه درگذشت شادروان دکتر محمد پژوهی استاد پیشکسوت رشته غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران موجب تالم و تاثر قلبی اینجانب شد.

درگذشت این استاد ارجمند را به خانواده معزز، بازماندگان ایشان و جامعه پزشکی کشور تسلیت عرض نموده و برای ایشان مغفرت الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل واجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .»

تسلیت وزیر بهداشت در پی درگذشت دکتر محمد پژوهی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور پیامی درگذشت دکتر محمد پژوهی، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و معاون پیشین آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت دکتر بهرام عین اللهی به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت اندوهبار جناب آقای دکتر محمد پژوهی، شخصیت دانشمند، صدیق و متعهد جامعه پزشکی، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و از مدیران مؤمن و خدوم نظام سلامت کشور موجب تأسف و تألم گردید.

این مدیر دلسوز و پزشک خدمتگزار، عمری را در خدمت خالصانه به مردم گذراند و در طول عمر پربرکت خود از مجاهدت در عرصه پژوهش و آموزش و پایبندی به اصول انقلاب دست برنداشت. خدمات و اقدامات ارزشمند ایشان در مسئولیت های گوناگون در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فصل پرباری است که یاد او را در تاریخ این کشور ماندگار خواهد کرد.

اینجانب درگذشت آن مرحوم را به بازماندگان و علاقه‌مندان ایشان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند برای آن مرحوم، رحمت واسعه الهی و همجواری با صالحان و برای خانواده محترم ایشان صبر و اجر مسألت دارم.»

اشتراک این خبر در :