کیاپرس / رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های ساری و میاندورود گفت: ثبت نام نهایی متقاضیان داوطلبی نمایندگی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از تاریخ ۲۷ مهرماه تا سوم آبان ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ انجام خواهد شد و متقاضیانی که در مرحله پیش ثبت‌نام شرکت و کد رهگیری دریافت کرده اند می‌توانند به پنجره واحد وزارت کشور به آدرس keshvar.moi.ir مراجعه نموده و ثبت‌نام خود را انجام دهند. ‎

به گزارش  کیاپرس از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، نوبخت فرماندار شهرستان ساری با اشاره به اطلاعیه شماره ۸ ستاد انتخابات کشور افرود: فرایند ثبت نام نهایی از ۲۷ مهرماه تا سوم آبان ماه است. متقاضیانی که در مرحله پیش ثبت‌نام شرکت و کد رهگیری دریافت کردند می‌توانند به پنجره واحد وزارت کشور به آدرس keshvar.moi.ir مراجعه کنند و ثبت‌نام خود را انجام دهند.

فرماندار شهرستان ساری اظهار کرد:روند برگزاری انتخابات در شهرستان ساری پس از دستور شروع انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و بر اساس تقویم زمانبندی انتخابات، در حال اجرا است.

وی خاطرنشان تلاش ما در شهرستان ساری برگزاری انتخاباتی سالم، قانونی و با مشارکت حداکثری است گفت: در این مرحله متقاضیان دواطلبی می‌توانند با شماره همراهی که در مرحله پیش ثبت‌نام ارائه کرده‌اند و با درج کدملی به سامانه وارد شوند و تمامی مراحل بایستی از طریق رایانه انجام شود.

مقام عالی دولت در مرکز مازندران با اشاره به اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای(حفظه الله تعالی) امنیت، سلامت، مشارکت و رقابت سالم، چهار مؤلفه اصلی انتخابات است عنوان کرد: نکته‌ای که داوطلبان باید قبل از ثبت‌نام مدنظر داشته باشند اینکه، طبق قانون جدید انتخابات گواهی پنج سال سابقه کار اجرایی، آموزشی، پژوهشی و قضائی را با تائیدیه بالاترین مرجع ذیصلاح دستگاه دریافت کرده باشند.

اشتراک این خبر در :