به گزارش کیا پرس به نقل از وبدا، دکتر معصومه زارعی سرپرست مرکز درمان ناباروری بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسا و فلوشیپ نازایی گفت: زوج فسایی دارای مشکل ناباروری، پس از گذشت ۴ سال نازایی، با مراجعه به مرکز درمان ناباروری بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) و با انجام اولین IUI دو قلو باردار شدند.

دکتر معصومه زارعی با اشاره به پنجمین و ششمین نوزاد متولد شده با درمان های کمک ناباروری در فسا افزود: این دو نوزاد با نام های ماهان و مبین با وزن های ۳ کیلو و ۳ کیلو و ۱۰۰ گرم به روش سزارین توسط سرکار خانم دکتر افسانه صلاحی، متخصص زنان و زایمان و عضو هیات علمی دانشگاه متولد شدند.

این فلوشیپ نازایی ادامه داد: والدین این دو نوزاد که در سال ۱۳۹۷ و بعد از ۵ سال نازایی با کمک روش های درمان ناباروری صاحب اولین فرزند شده بودند، قریب به ۴ سال از مشکل ناباروری رنج می بردند که با کمک روش درمان ناباروری آی یو آی، مجددا به آرزوی خود رسیدند.

وی گفت: با توجه به اجرای قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده، هزینه درمان زوج های نابارور در این مرکز با تعرفه دولتی انجام می شود و تنها ۱۰ درصد هزینه درمان را گیرنده خدمت پرداخت می کند.

اشتراک این خبر در :