کیاپرس / اخراج استادان دانشگاه باعث گسترش مهاجرت می‌شود/ باید حرمت دانشگاه و اساتید را حفظ کنیم/ امیدواریم مسئولین این موج را متوقف کنند
حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئیس جمهور پیشین کشورمان، در مصاحبه با جماران در واکنش به اخراج اساتید از دانشگاه، گفت: ما باید حرمت دانشگاه و اساتید را حفظ کنیم. شکستن حرمت دانشگاه و اساتیدی که برخی از آنها اساتید به نام و فرهیخته هستند و جدا شدن از دانشگاه برای دانشجویان، علم و کشور خسارت است. امیدواریم مسئولین تدبیری به خرج بدهند و این موج را متوقف کنند.
حسن روحانی: اخراج استادان دانشگاه باعث گسترش مهاجرت می‌شود/ باید حرمت دانشگاه و اساتید را حفظ کنیم/ امیدواریم مسئولین این موج را متوقف کنند
رئیس جمهور پیشین کشورمان در واکنش به اخراج اساتید از دانشگاه گفت: ما باید حرمت دانشگاه و اساتید را حفظ کنیم. شکستن حرمت دانشگاه و اساتیدی که برخی از آنها اساتید به نام و فرهیخته هستند و جدا شدن از دانشگاه برای دانشجویان، علم و کشور خسارت است.

حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی در واکنش به اخراج اساتید از دانشگاه، به خبرنگار جماران گفت: ما باید حرمت دانشگاه و اساتید را حفظ کنیم. شکستن حرمت دانشگاه و اساتیدی که برخی از آنها اساتید به نام و فرهیخته هستند و جدا شدن از دانشگاه برای دانشجویان، علم و کشور خسارت است.

رئیس جمهور پیشین کشورمان افزود: امیدواریم مسئولین تدبیری به خرج بدهند و این موج را متوقف کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اخراج اساتید دامنه مهاجرت‌ها را هم گسترش می‌دهد؟ گفت: بله؛ باعث گسترش مهاجرت می شود.

اشتراک این خبر در :