کیاپرس / دولت مردمی سیزدهم در مسیر عمل به وعده ها عازم، راسخ و صادق الوعد است/باید با اتحاد، وحدت و همدلی در مسیر یاری رساندن و تحقق دولت کریمه گام برداریم/ با الگوگیری از اقدامات جهادیِ شهیدان رجایی و باهنر به سمت تعیین تکلیف سایر پروژه های نیمه کاره در شهرستان ساری حرکت میکنیم.

   پ

آیین افتتاح پل اروست بخش چهاردانگه با حضور حسینی پور استاندار مازندران، محبی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران، نوبخت فرماندار مرکز استان، ثلاثی مشاور و دستیار ویژه استاندار، رجبی مدیرکل حوزه استانداری مازندران، جهانیان مدیرکل راه و ترابری استان مازندران، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استانی و شهرستانی، فرماندهان نظامی و انتظامی، معاونین فرماندار و بخشداران برگزار شد. ‎

به گزارش کیاپرس به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، محمدعلی نوبخت فرماندار مرکز استان مازندران در آیین افتتاحیه پل روستای “اروست” ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۲۰۰ شهرستان ساری، تسلیت ایام عزای سیدالشهدا(ع) و با تبریک هفته دولت و با یاد شهیدان رجایی و باهنر و با تقدیر و تشکر از حمایت های همه جانبه استاندار مازندران و تقدیر از دیگر مسئولان و هچنین مردم در کمک‌رسانی در ساخت این پل گفت: دولت مردمی سیزدهم در مسیر عمل به وعده ها عازم، راسخ و صادق الوعد است.

 

مقام عالی دولت در مرکز مازندران در ادامه با اشاره به آیه ۱۵۹ سوره آل عمران فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُتَوَکِّلِینَ، چون تصمیم گرفتى بر خدا توکل کن زیرا خداوند توکل‏کنندگان را دوست مى دارد مطرح کرد: ما در جهت دستورات استاندار محترم در خصوص مردمی سازی امور در واقع چادر را در کنار پل نیمه کاره اروست بنا کردیم. دستور ایشان از روز اول بود که جلسات‌ را از پشت درهای بسته و تشریفات حائل به میان مردم بیاوریم.

 

وی با بیان اینکه همراهی بسیار خوبی بین دستگاه‌ها بوجود آمد گفت: از مجموعه راهداری و کارفرما، پیمانکار محترم و مردم عزیز، سپاه، نیروی انتظامی، دستگاه های اجرایی مانند آب و برق و مخابرات ایجاد شد بابت ارتقا و تقویت تلفن همراه تشکر کنم.

 

فرماندار شهرستان ساری با اشاره به اینکه باید با اتحاد، وحدت و همدلی در مسیر یاری رساندن و تحقق دولت کریمه گام برداریم تاکید کرد: امروز همانطور که مقام معظم رهبری گفتند همانجا که ما به میان مردم برویم با مردم باشیم و از مردم باشیم اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

 

وی تصریح کرد: نگاه ما همان نگاه حسینی و همان مکتب عاشورایی و اندیشه ما همان‌ اندیشه‌ی انقلابی‌ست. ما با اندیشه همت‌ها، باکری‌ها و حاج قاسم‌ها همانند شما جناب آقای استاندار که در هشت سال دفاع مقدس از غیرممکن، ممکن ساختید، گام برمی داریم.

 

 

نوبخت فرماندار شهرستان ساری همچنین اضافه کرد: شهرستان ساری ۲۳۰ پروژه به ارزش ۹۲۳ میلیارد و ۵۱ پروژه‌ کلنگ زنی به ارزش ۷۰۰ میلیارد را داریم. در همین بخش چهاردانگه ۳۷ پروژه به ارزش‌ ۸۳ میلیارد از جمله ساخت مدرسه، مجتمع بین راهی، اورژانس‌ و آسفالت روستایی داشتیم و از ۷۵ مصوبه سفر استاندار محترم در این بخش، تاکنون نزدیک به ۷۰ درصد از مصوبه ها اجرایی شده و پیگیر اجرایی شدن سایر مصوبات هستیم.

 

فرماندار مرکز مازندران در پایان با اشاره به اینکه با الگوگیری از اقدامات جهادیِ شهیدان رجایی و باهنر به سمت تعیین تکلیف سایر پروژه های نیمه کاره در شهرستان ساری حرکت میکنیم افزود: ان‌شالله بتوانیم این فضا و این شرایط را با همگامی، همراهی، همدلی، هم افزایی و با همکاری در معیت استاندار محترم به عنوان سرباز امام و ولایت شرایطی را ایجاد کنیم که هم امام زمان(عج) و هم مردم از ما راضی باشند.

 

اشتراک این خبر در :