کیاپرس / محمد علی نوبخت فرماندار شهرستان ساری جهت تعیین تکلیف نهایی احداث پل اروست در محل عملیات اجرایی آن مستقر شد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، بدلیل اهمیت موضوع افتتاح پروژه پل دسترسی به روستای اروست در هفته دولت، فرماندار مرکز استان در محل عملیات اجرایی احداث پل مستقر شد.

مقام عالی دولت در مرکز مازندران با اشاره به اینکه بعد از کشمکش های ۲۸ ساله پیرامون دستور موکد مقام معظم رهبری در سفر به چهاردانگه و دهستان ولایت مبنی بر احداث پل اروست با توجه به پیگیری هفتگی مجموعه فرمانداری و اهمال و مسامحه برخی از دستگاه های اجرایی، جهت تعیین و تکلیف نهایی این پل، در صورت عدم حصول نتیجه با احدی مماشات نخواهیم کرد.

فرماندار شهرستان ساری در ادامه با بیان اینکه برخی مدیران باید تشریفات، من سالاری، نمایش و کاغذ بازی را کنار بگذراند و مطیع محض قانون و اجرای آن در راستای آرامش و آسایش مردم باشند افزود: سیاست دولت مردمی سیزدهم و تاکیدات موکد استاندار ولایی در استان‌ در جهت رفع موانع و آرامش و رفاه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی مردم است و ما نیز در همین مسیر گام برمی داریم.

محمدعلی نوبخت ضمن گلایه شدید نسبت به طولانی شدن روند احداث نهایی پروژه پل اروست گفت: در صورت عدم حصول نتیجه رضایت بخش در روند اجرای این پروژه اسامی بانیان وضع موجود بصورت شفاف به مردم اعلام خواهد شد.

 اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می‌گردد.

اشتراک این خبر در :