کیاپرس / دکتر رضا شروین بدو، رئیس مرکز طبی کودکان با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران، پشتیبانی واحد فناوری اطلاعات و همچنین پیگیری واحد گردشگری سلامت این مرکز و به منظور توسعه گردشگری سلامت، اولین بیمار بین‌الملل از کشور عراق را به صورت برخط(آنلاین) ویزیت کرد.

اولین ویزیت آنلاین بیمار بین‌الملل در بستر کلینیک مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران

به گزارش کیاپرس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان مرکز طبی کودکان، با طراحی زیرساخت‌های لازم، ارتباط بیماران بین الملل خارج از کشور به کلینیک‌های مجازی، با همکاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران، پشتیبانی واحد فناوری اطلاعات و همچنین پیگیری واحد گردشگری سلامت مرکز طبی کودکان به منظور توسعه گردشگری سلامت فراهم شد.

در همین راستا روز سه‌شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۲، دکتر رضا شروین بدو فوق‌تخصص مغز و اعصاب کودکان و رئیس بیمارستان مرکز طبی کودکان در اولین ویزیت آنلاین بیماران بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران، بیمار ۲سال و شش ماهه از کشور عراق را ویزیت کرد.

والدین بیمار با شکایت از تشنج کودک خود که سابقه درمان در کشور عراق و آلمان را داشته است درخواست ویزیت آنلاین داشتند.

در این روش بیماران از سراسر جهان می توانند با حداقل مبلغ ویزیت در منزل خود با پزشک متخصص ارتباط تصویری برقرار کرده و با آپلود تصاویر آزمایش و رادیولوژی خود و طرح مشکلات، ویزیت شوند.

اشتراک این خبر در :