پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

طرح بیمه سلامت در ۲۰۰۰ محله کم برخوردار مازندران توسعه می یابد

کیاپرس/  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران از اجرای طرح بیمه سلامت در دو هزار محله کم برخوردار استان خبر داد و گفت: چتر بیمه ای در مناطق محروم توسعه می یابد.

به گزارش کیاپرس، امید محبی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان آمل با اشاره به اینکه موضوع بهره وری در استان مازندران با تدبیر برنامه‌هایی در این حوزه در حال نهادینه شدن است، تصریح کرد: باید تلاش کنیم با اتصال زنجیره تولید علم و وارد شدن آن به حوزه تولید بهره وری را در حوزه‌های مختلف افزایش دهیم.

وی با تاکید بر اینکه مهم‌ترین بخش قابل اتکای مازندران در ارتقای بهره وری شرکت‌های دانش بنیان و مراکز رشد است که نیازمند توجه ویژه ای هستند، افزود: تمامی دستگاه‌ها در شهرستان‌ها باید تلاش کنند تا سهم خود را از توسعه بهره وری در مازندران ایفا کنند.

محبی با اشاره به اینکه کشاورزی و منابع انسانی در مازندران قابل دسترس ترین و مهم‌ترین منابع برای اجرای طرح‌های ارتقای بهره وری هستند، عنوان کرد: امروز باید در حوزه توسعه بخش کشاورزی با نگاه تأمین امنیت غذایی و حفظ اقتدار غذایی برنامه‌های منسجمی اجرایی شود و مازندران این ظرفیت کم نظیر را دارد که در این بخش موفق عمل کند.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه امروز ناامیدی و شکاف میان دولت و ملت مهم‌ترین ابزار پیش روی دشمن است، تاکید کرد: امروز برای نرسیدن دشمن به اهداف خود باید در این زمینه گام‌های مهمی برداریم و تلاش کنیم با خدمات رسانی بی وقفه و واقعی فاصله میان دولت و مردم را کاهش دهیم.

وی ایجاد امید و امیدواری در میان مردم را مهم‌ترین وظیفه مدیران دستگاه‌های اجرایی بر شمرد و تصریح کرد: در این امر باید هوشیارانه و فداکارانه رفتار کنیم.

محبی از اجرای طرح بیمه سلامت در دو هزار و ۲۰ محله کم برخوردار استان مازندران خبر داد و گفت: دولت سیزدهم در مازندران برای ایجاد چتر حمایتی بیشتر، توسعه بیمه‌ای در مناطقی که از بیمه برخوردار نیستند را توسعه خواهد داد.

وی با اعلام اینکه ساختمان‌های بلااستفاده و مازاد دستگاه‌های اجرایی براساس ماده قانونی توسط دستگاه‌ها شناسایی و معرفی شوند، بیان کرد: این ساختمان‌ها می‌توانند در اختیار شرکت‌های دانش بنیان تولید محور و توسعه محور قرار بگیرند

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : kiapresse@gmail.com
اینستاگرام : @kiapress
http://instagram.com/kiapress
tabligh-site1

اشتراک این خبر در :