پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

بیمارستان آموزشی ۴۰۰ تختخوابی در رامسر احداث می شود

کیاپرس / رئیس پردیس پزشکی رامسر گفت: بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی آموزشی و درمانی حضرت امام سجاد (ع) رامسر با مصوبه رئیس جمهور در دست ساخت است.

به گزارش کیاپرس به نقل از مهر، امیر پیمانی پیش ازظهر دوشنبه در جلسه چهارمین مجمع سلامت شهرستان در خصوص تقویت زیرساخت‌های حوزه درمان شهرستان افزود: ساخت مرکز ۴۰۰ تختخوابی آموزشی-درمانی امام سجاد (ع) رامسر با توجه به وجود مصوبه سفر ریاست جمهوری و اسناد پشتیبان با مساعدت دانشگاه علوم پزشکی در دست اقدام است.

وی افزود: در خصوص کمبود نیروی متخصص با توجه به جمعیت فعلی و شناور شهرستان، علی رغم پیگیری و تلاش‌ها نسبت به جذب متخصصین، نیاز هست که رایزنی در خصوص جذب رشته‌های تک تخصصی و فاقد نیروی متخصص انجام پذیرد.

وی همچنین در خصوص راه اندازی دانشکده علوم پزشکی غرب با بیان اینکه که بخش اعظم مشکلات فعلی تمام حوزه‌های سلامت اعم از بهداشت، درمان و آموزش با استقرار دانشکده رفع خواهد شد، افزود: تقاضا دارم که در این مرحله فارغ از تنازعات منطقه‌ای و سیاسی، با همدلی، وحدت و هم رأیی تصمیم گیران، معتمدین و مسئولان با محوریت قانون و ارتقا علمی شاخص‌های سلامت هر چه زودتر استقرار دانشکده عملیاتی شود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : kiapresse@gmail.com
اینستاگرام : @kiapress
http://instagram.com/kiapress
tabligh-site1

اشتراک این خبر در :