پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس /  فرماندار ساری در اعتراض به طولانی شدن روند عملیات اجرایی میدان میوه و تره‌بار این شهر و با هدف تسریع در افتتاح آن، دفتر کار خود را در محل این پروژه مستقر کرد.

محمدعلی نوبخت شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دفتر کار من تا روز افتتاح پروژه میدان میوه و تره‌بار در این مکان خواهد بود.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۵ سال از آغاز عملیات اجرایی این پروژه گذشته است؛ گفت: در ابتدای دولت سیزدهم استاندار مازندران در محل این پروژه حضور یافت و بر ضرورت تکمیل آن تاکید کرد.

 

فرماندار ساری بیان کرد: این پروژه در ابتدای دولت سیزدهم ۴۴ درصد پیشرفت فیزیکی داشت که در حال حاضر به ۹۵ درصد رسیده و تنها محوطه سازی و آسفالت آن باقی مانده است.

نوبخت افزود: برای افتتاح این پروژه علاوه بر تاکید به متولیان اجرا، جلسه شورای تامین شهرستان را نیز برگزار کردم و گفتم این پروژه یا باید در دهه فجر افتتاح شود یا میدان میوه و تره بار سابق پلمب می شود و یا دادستان به عنوان مدعی‌العموم با اخلالگران، اهمال گران و کسانی که افکار عمومی را به ستوه آوردند، برخورد قانونی کند.

 

وی ادامه داد: به همین دلیل میز کار خود را به محل پروژه میدان میوه و تره‌بار ساری آوردم و جلسات خود را در این مکان تشکیل می دهم و تمام تلاش این است که این پروژه در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

فرماندار ساری تاکید کرد: دفتر کار من تا روز افتتاح میدان میوه و تره‌بار در محل پروژه خواهد بود.

احداث پروژه میدان بار جدید شهر ساری در سال ۱۳۸۶ آغاز شد و تا پایان دولت دوازدهم تنها ۴۴ درصد پیشرفت فیزیکی داشت.
با بهره‌برداری از این پروژه میدان فعلی میوه و تره‌بار تعطیل می‌شود که می‌تواند در کاهش بار ترافیکی موثر باشد.

مکان جدید بازار میوه و تره‌بار در کیلومتر پنج جاده ساری به قائمشهر در زمینی به مساحت ۲۱ هکتار در دست ساخت است که نسبت به میدان فعلی حدود ۱۹ هکتار مساحت بیشتری دارد.

در این میدان قرار است حداقل ۱۵۵ حجره واگذار شود که نسبت به میدان فعلی تعداد غرفه ها ۳۰ درصد بیشتر می شود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : kiapresse@gmail.com
اینستاگرام : @kiapress
http://instagram.com/kiapress
tabligh-site1

اشتراک این خبر در :