پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیاپرس / کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-رشت و محور شهریار-تهران و همچنین بارش برف و باران در محورهای برون‌شهری استان تهران و ۱۳ استان کشور خبر داد.
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-رشت و محور شهریار-تهران و همچنین بارش برف و باران در محورهای برون‌شهری استان تهران و ۱۳ استان کشور خبر داد.

به گزارش کیاپرس ، رضا روشنی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت تردد در محورهای برون‌شهری را اعلام کرد و گفت: هم‌اکنون تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر رفت و برگشت روان است. همچنین محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه دارای بارش برف و باران و آزادراه قزوین – رشت دارای بارش باران گزارش شده است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس و محور شهریار – تهران محدوده میدان معادن خبر داد.

روشنی افزود: در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، البرز، تهران، مازندران، کردستان، همدان، قزوین، زنجان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و کرمانشاه بارش برف و باران و در برخی از محورهای استان گلستان بارش باران گزارش شده است.

وی گفت: محور قدیم خرم‌آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می‌شود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : kiapresse@gmail.com
اینستاگرام : @kiapress
http://instagram.com/kiapress
tabligh-site1

اشتراک این خبر در :