پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس :مدیر کل دامپزشکی استان مازندران کاهش تصدی گری دولت و واگذاری امورات دولتی را در راستای ایجاد اشتغال در بخش خصوصی از جمله مهمترین اقدامات دولت دانست.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران، مدیر کل دامپزشکی استان با انجام بازدید از یک واحد آزمایشگاهی در شهرستان آمل که بعنوان آزمایشگاه همکار دامپزشکی در حال فعالیت می باشد بر افزایش دامنه همکاری در زمینه سنجش فلزات سنگین در حیطه فعالیتهای دامپزشکی این واحد آزمایشگاهی تاکید کرد.

دکتر رضوانی در انجام بازدید از بخش های مختلف این واحد آزمایشگاهی از جمله میکروبی، شیمیایی ، انالیز مواد غذائی ، بخش مولکولی و سنجش فلزات سنگین ، از توان این بخش خصوصی برای انجام امورات محوله قدردانی کرد و افزود استان مازندران با داشتن ۴ واحد آزمایشگاهی همکار دامپزشکی تلاش نموده تا با استفاده از پتانسیل موجود در توان بخش خصوصی در برون سپاری وظایف دامپزشکی و واگذاری برخی از امورات آزمایشگاهی به بخش خصوصی علاوه بر ایجاد اشتغال جوانان تحصیلکرده در تمامی مقاطع تحصیلی دامپزشکی و کاهش هزینه های دولتی ، رضایتمندی بهره برداران را فراهم نماید.

مدیر کل دامپزشکی استان در پایان از اعلام آمادگی دامپزشکی استان برای افزایش دامنه همکاری با آزمایشگاه های همکار برای برون سپاری امورات بخش دولتی خبر داد و یادآور شد، مکاتبات لازم

در این زمینه با سازمان صورت گرفته و به زودی شاهد این اتفاق مهم در استان خواهیم بود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :