پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
برگزاری مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران
مراسم تکریم حجت الاسلام مستقیمان و معارفه حجت الاسلام دکتر حسینی کارنامی به عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این مراسم که با حضور جمعی از اعضای هیات رئیسه ، هیات علمی ، مدیران و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سالن آیت الله کوهستانی برگزار شد ، با اشاره به تاکیدات دین اسلام  و اهل بیت علیهم السلام  در خصوص حاکمیت اخلاق در رفتار اظهار کرد :  در یک جامعه دینی که خود را واجد حکومت اسلام می داند تلالو اخلاق  به عنوان یک حیطه مشعشع در رفتار جامعه باید دیده شود زیرا  جامعه اخلاق مدار و به دور از  تهمت ، دروغ ، ریا و روحیه نفاق ، در مسیر توسعه و دستیابی به فضیلت‌های انسانی حرکت می‌کند  .

وی به رسمیت شناختن تخصص افراد در حیطه های مختلف را از شاخصه های بارز یک جامعه اخلاقی دانست و افزود : نباید در هر مسئله ای که در آن دانش و تخصصی نداریم اظهار نظر کنیم و اجازه دهیم افراد کارشناس و صاحب نظر در آن حوزه نظرات خود را ابراز کنند و سپس بر اساس ارزیابی و برآیند نظرات آنها اهداف خود را جهت گیری کنیم.

دکتر موسوی  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها را محور وحدت و همدلی برای همه سلیقه‌ها در دانشگاه  دانست ، با عنوان این مطلب که افزود : دانشگاه علوم پزشکی مازندران در وضعیت بالنده و آرامی سیر می کند و این آرامش مرهون وحدت و همدلی میان همه ارکان دانشگاه است و تلاش کردیم تا  بدون توجه به اختلافات سلیقه و تاکید بر نقاط مشترک عمل کنیم و در راستای اهداف حوزه سلامت و آموزش پزشکی پیش برویم .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران  در پایان سخنانش ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام مستقیمان در دوران تصدی مسئولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برای  حجت‌الاسلام حسینی  در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه برنامه حجت الاسلام رحیمیان مسئول شورای استانی دفاتر نهاد استان ، دکتر محمد پنبه چی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران و  حجت الاسلام مستقیمان و حجت‌الاسلام حسینی کارنامی  به سخنرانی پرداختند.

 در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام والمسلمین موسی مستقیمان مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران تقدیر شد و حکم انتصاب حجت‌الاسلام دکتر سید حسین حسینی کارنامی به عنوان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مازندران قرائت و توسط مسئولین به وی اعطا گردید. 

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :