پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
 جسد پیرزن گلوگاهی مفقودی در سیل پیدا شد

کیا پرس:جسد زنی که در سیل روز یکشنبه شهرستان گلوگاه در شرق مازندران مفقود شده بود، با تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر صبح امروز سه‌شنبه پس از سه روز پیدا شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گلوگاه گفت که جسد این بانوی ۶۲ ساله به نام ” گلبانو مهدوی ” پس از سه روز تجسس  صبح امروز در حاشیه راه آهن که حدود ۶ کیلومتر با محل وقوع سیل فاصله دارد ، پیدا شد.
سید علی اکبر موسوی زرینی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : هم اکنون جسد این بانوی گلوگاهی برای طی مراحل قانونی در اختیار پزشکی قانونی شهرستان قرار گرفت و پس از شناسایی تحویل خانواده اش خواهد شد.
سیل روز یکشنبه ۱۱ مهر ماه در شهرستان گلوگاه در شرق مازندران علاوه بر خسارت ۲۲۰ میلیارد ریالی به مزارع کشاورزی، به ۳۰ واحد مسکونی به بخشی از تاسیسات این شهرستان از جمله آب، برق و گاز نیز خسارت زد.
با وقوع سیل و تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر هم اکنون وضعیت عادی به منطقه سیلزده شرق مازندران بازگشت و آب، برق و گاز این مناطق نیز برقرار است.
این دومین سیل مخرب در مازندران در کمتر از ۶ ماه گذشته است که این بار شرق استان را تحت تاثیر قرار داده است.
در سیل فروردین ماه سال جاری در مازندران پنج نفر کشته و حدود ۱۸ هزار میلیارد ریال به تاسیسات زیربنایی و واحدهای مسکونی و مزارع کشاورزی خسارت وارد شد .

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :