پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
 
کیا پرس : به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، عبدالحمید فرزانه، سرپرست شهرداری و سیدمسعود مدینه رییس شورای اسلامی شهر ساری به مناسبت هفته اصناف پیامی صادر کردند؛ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری متن پیام به این شرح است:
پیام شهردار و رییس شورای اسلامی شهر ساری  به مناسبت هفته اصناف

هوالرزاق

 

روز اصناف فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش‌های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است.

اصناف در تمام مراحل انقلاب شکوهمند ایران اسلامی همراه مردم بوده است؛ سختی های مسیر انقلاب با حضور اصناف هموار شد و تداوم این حضور پس از انقلاب نیز موجب موفقیت‌های بیشماری در کشور شده است و در واقع بنا به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)، اصناف و بازاریان بازوان ستبر انقلاب اسلامی می باشند.

بدون تردید اصناف با عمل به منویات رهبرمعظم انقلاب، نقش تعیین کننده و سرنوشت سازی در توسعه و پیشرفت کشور خواهند داشت. همچنین برای تحقق اهداف و برنامه ریزی های مدیریت شهری ساری، حضور منسجم و قوی اصناف در عرصه های مختلف اقتصادی و اجتماعی کشور ضرورتی انکار ناپذیر است.

ایجانبان فرارسیدن هفته اصناف را به همه شهروندان خصوصاً اصناف و بازاریان محترم تبریک عرض نموده و دوام توفیقات آنان را خواستاریم.

      سید مسعود مدینه                                                    عبدالحمید فرزانه

 رییس شورای اسلامی شهر ساری                                  سرپرست شهرداری ساری

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :