پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

استاندار مازندراان


کیاپرس : سوم خرداد؛ حماسه ای ماندگار، خاطره انگیز و پرافتخار برای

ملت غیور و با عظمت ایران اسلامی است

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در پیامی؛ سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر را به ملت قهرمان ایران اسلامی و مازندارن ولایی بویژه همه افتخارآفرینان دوران هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران، جانبازان و خانواده های معظم شهدا تبریک گفت. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران؛ متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم خرداد نه یک روز و مناسبت تقویمی بلکه یکی از درخشان ترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و یادآور حماسه ای ماندگار، خاطره انگیز و پرافتخار برای ملت غیور و با عظمت ایران است که با حمیت، دلاوری و از خودگذشتگی، برای بازپس گیری خاک عزیز ایران و حفظ وجب به وجب این نقشه پرغرور، جان خود را در طبق اخلاص نهادند.

حماسه سترگ و شگرف آزادسازی خرمشهر و سوم خرداد، که در تقویم رسمی کشور ما با عنوان روز مقاومت، ایثار و پیروزی ثبت شد و عملیات غرورانگیز بیت المقدس را با خود در تاریخ مقاومت ایران اسلامی جاودانه کرد، مانند عطری آسمانی در خیال و خاطره همه ایرانیان عزیز و فداکار خوش نشسته است و الگویی بزرگ برای نسل های آینده در راستای صیانت از مام وطن و ناموس و کیان کشور خواهد بود.

سوم خرداد و روز تاریخی فتح خرمشهر به ایران و ایرانی حیاتی دوباره داد و شکوه ایثار و از خودگذشتگی را در سایه رهبری حکیمانه معمار کبیر انقلاب اسلامی به سطحی از شکوه و عظمت رساند که نقطه عطفی در تاریخ هشت سال دفاع مقدس شد.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام دوران دفاع مقدس و عملیات بیت المقدس؛ روز غرورانگیز و پرافتخار سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مد ظله العالی )، خانواده های معزز شهدا، رزمندگان، ایثارگران، جانبازان و ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی و به ویژه مردم مومن و ولایتمدار مازندران، تبریک می گویم و از خداوند قادر متعال، برای ملت ایران، توفیق روز افزون و عزت و سربلندی مسئلت دارم.

احمد حسین زادگان

استاندار مازندران

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :