پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

اینستاگردی| از ذوق‌زدگی مدیرکل در دیدار با یحیی گل‌محمدی تا هشتگ‌های بلندتر از کپشن!
جست‌وجوی صفحات مجازی مسؤولان مازندران در شبکه اجتماعی اینستاگرام در نوع خود گاهی خبرساز و جنجالی است.

اینستاگردی| از ذوق‌زدگی مدیرکل در دیدار با یحیی گل‌محمدی تا هشتگ‌های بلندتر از کپشن!
خبرگزاری فارس مازندران ـ اینستاگردی|دیده شدن در فضای اینستاگرام به یکی از علاقمندی‌های مردم تبدیل شده و مسؤولان مازندرانی هم تلاش دارند که در این فضا برای خودشان برو و بیایی داشته باشند.

در بسته جدید خبری تلاش داریم که صفحات مجازی مسؤولان استانی را بازنشر دهیم.

* سیدمحمدمحمدی‌تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری مازندران در صفحه مجازی‌اش بازدیدهای میدانی از وضعیت کارخانه زباله‌سوز را به اشتراک گذاشته است.

نکته: این مدیر استانی در حوزه شهری درباره نتایج، تصمیمات و اقدامات انجام‌شده حرفی و مطلبی منتشر نکرده، این روزها مردم مازندران بسیار علاقمند هستند که درباره وضعیت کارخانه زباله‌سوز نوشهر و آخرین اقدامات کارخانه زباله‌سوز ساری اطلاعات موثق و دقیقی داشته باشند.

به این مدیر پیشنهاد می‌دهیم که حداقل در سایت استانداری مازندران اقدامات و تصمیمات را به اطلاع مردم برساند.

* سیف‌الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران عکسی از دیدار خودش با یحیی گل‌محمدی منتشر و در توضیحات این دیدار تنها به سمت فوتبالی یحیی اشاره کرده است.

عکس این دیدار درست در ساعت اداری و در زمان ملاقات عمومی منتشر شده که حداقل انتظار این است که این ملاقات‌ها در راستای فعالیت‌های اداری باشد و اگر بوده حداقل مطالب مرتبط با این دیدار هم اطلاع‌رسانی شود.

* آروز ولی‌پور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی مازندران از کارت اهدای عضوش رونمایی کرده است.

وی توضیحات کامل و جامعی در این ارتباط انتشار داد.

* علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی و در تذکر به شفاهی به رئیس جمهور خواستار جلوگیری از فعالیت دلالان برنج و کاغذ شده است.

این نماینده مجلس که این روزها فعالیتش در فضای مجازی بیشتر شده، بحث مطالبات به‌حق فرهنگیان، بازنشستگان، و معلمان خارج از کشور را نیز مطرح کرده است.

میزان هشتگ‌هایی که یوسف‌نژاد در صفحه‌اش در کنار این پست منتشر کرده بسیار بیشتر از توضیحاتی که درباره تذکر شفاهی به رئیس جمهور داده، است.

* علی‌محمد شاعری نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی عکس دیدارش با وزیر آموزش و پرورش را منتشر کرده و مباحثی درباره رتبه‌بندی معلمان، پرداخت پاداش بازنشستگان، اصلاح بخشنامه اخیر آموزش و پرورش، اجرای دقیق سند تحول آموزش و پرورش و توجه ویژه به وضعیت معیشتی معلمان را مطرح کرده است.

* محمد دامادی که این روزها فعالیتش در فضای مجازی تا حدودی کم‌رنگ شده است از وزیر راه و شهرسازی درخواست کرده تا بازار مسکن را ساماندهی کند.

* ولی‌الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی از تلاش‌های خویش برای پیگیری حل معضل زباله عکسی را منتشر و اعلام کرده است که پای وزیر کشور را برای پاسخگویی به سؤالش به مجلس کشانده است.

نانواکناری در توضیحات این پست، گفت: وزیر را به مجلس احضار کرده‌ام.

وی که ظاهراً از توضیحات وزیر کشور قانع شده، برگزاری نشست مشترک با وزیر جهاد کشاورزی، وزیر نیرو، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس سازمان محیط زیست را در این پست منتشر کرده است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :