پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

بخشدار چهاردانگه با اشاره به اینکه احتمال ریزش سنگ همچنان وجود دارد، گفت: در حال حاضر جاده ساری- کیاسر باز و عبور و مرور به حالت عادی بازگشته است.
بخشدار چهاردانگه: جاده ساری – کیاسر باز است/ احتمال ریزش سنگ همچنان وجود دارد

مرتضی جعفری درباره خبر مسدود شدن جاده در محور ساری، کیاسر در اثر ریزش سنگ اظهار کرد: در محور ساری کیاسر بعد از عبور کرسام ریزش سنگ اتفاق افتاد اما جاده مسدود نشد.

وی افزود: سنگها با تلاش‌های اداره راه و پیمانکار شرکت گاز در این محور از جاده برداشته و عبور و مرور در این جاده به حالت عادی باز گشته است.

بخشدار چهاردانگه با بیان اینکه احتمال ریزش سنگ در این منطقه باز هم وجود دارد، خاطرنشان کرد: سنگ‌های بزرگی در بالای این بخش از جاده وجود دارد که خطرناک بوده و باید از این قسمت از جاده که تهدیدی برای خودروهای عبوری است، برداشته شود.

این مسؤول یادآور شد: هفته گذشته نیز بیش از سه بار در این قسمت ریزش سنگ را داشته‌ایم و هر لحظه هم امکان ریزش سنگ وجود دارد.

به گزارش فارس، جاده ساری به کیاسر حدود ۶۵ کیلومتر است که عرض کم جاده، پیچ های خطرناک از مهمترین مشکلات این محور بوده و در سیل اخیر چندین نقاط رانشی جدید در آن ایجاد شده است، لازم به ذکر است، فعالیت شرکت گاز و ایجاد خط لوله هم مشکلات این محور را افزایش داده است.فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :