پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
مسؤولان ورزشی و سیاسی و مخصوصاً نمایندگان مجلس ساری به خودشان بیایند
کیاپرس : ملی‌پوش اسبق فوتبال ایران ضمن گلایه از وضعیت فوتبال مرکز استان مازندران گفت: از اینکه فوتبال بوشهر به سطح اول فوتبال کشور بازگشته است جای خوشحالی دارد ولی امیدوارم این صعودها تلنگری برای مسؤولان ورزش ساری نیز باشد…..

تقی‌پور: ورزش ساری اسیر سیاسی‌بازی‌ها شده است !شمال نیوز: ابراهیم تقی‌پور در گفت‌وگویی ، درخصوص مشخص شدن تیم‌های صعودکننده به لیگ برتر ضمن تبریک به این تیم‌ها اظهار کرد: لیگ یک فوتبال ایران یکی از سخت‌ترین لیگ‌های فوتبالی است و موفقیت در این مسابقات به سادگی به‌دست نمی‌آید.

وی عنوان کرد: باید تبریک گفت به مجموعه مدیریتی، کادر فنی و بازیکنان باشگاه شاهین شهرداری بوشهر و گل‌گهرسیرجان که موفق شدند از این ماراتن سخت عبور کنند و به لیگ برتر فوتبال کشور راه یابند، قطعاً این پیروزی و این صعود دلچسب با همکاری و حمایت‌های مردم و مسؤولان آن شهرها صورت گرفت و یقین دارم بدون حمایت این مهم میسر نمی‌شد.

ملی‌پوش اسبق فوتبال ایران ضمن گلایه از وضعیت فوتبال مرکز استان مازندران گفت: از اینکه فوتبال بوشهر به سطح اول فوتبال کشور بازگشته است جای خوشحالی دارد ولی امیدوارم این صعودها تلنگری برای مسؤولان ورزش ساری نیز باشد.

تقی‌پور ادامه داد: فوتبال در شهر ساری سال‌هاست که نابود شده و هیچ رنگ و بویی از موفقیت و پیشرفت در این شهر دیده نمی‌شود و کسی هم به فکر احیای فوتبال مرکز استان نیست، شهر ساری چیز کمی از بوشهر و سیرجان ندارد اما ما کجا و آنها کجا!؟ کسی در فوتبال ساری دل نمی‌سوزاند، فوتبال مرکز استان با آن همه سابقه و قدمت، مدت‌هاست که رنگ خوشی ندیده و فوتبالیست‌های این شهر یا از شهر رانده شدند و یا قید فوتبال را زده‌اند.

وی افزود: بهترین امکانات و الزامات مربوط به داشتن تیم خوب در مرکز مازندران وجود دارد اما گویا کسی دلش نمی‌خواهد فوتبال در این شهر زنده شود، بهترین و مدرن‌ترین استادیوم استان در شهر ساری است و زمین‌های تمرینی خوبی هم وجود دارد، این شهر از استعدادهای خوبی هم برخوردار است که متأسفانه به‌دلیل نداشتن تیمی در این شهر، از خانه رانده شده و به استان‌های دیگر می روند.

ملی‌پوش اسبق فوتبال ایران در پایان ورزش شهر ساری را سیاست‌زده خطاب کرد و گفت: مرکز استان مازندران شهر سیاسی‌ای شده و متأسفانه ورزش و مخصوصاً فوتبال هم در این شهر اسیر این سیاسی‌بازی‌ها شده و نمی‌تواند رشد پیدا کند، امیدوارم مسؤولان ورزشی و سیاسی و مخصوصاً نمایندگان مجلس به خودشان بیایند و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان مازندران که خودش نیز اهل همین شهر است، فکری به حال فوتبال این شهر کند تا فوتبال در این شهر از خواب عمیقش بیدار شود./ فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :