پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس : سرکردگان گروه های تروریستی طی هفته گذشته نشستی را در ادلب سوریه برگزار کرده و برای اجرای عملیات شیمیایی در ۶ موضع در

منطقه خلع سلاح برنامه ریزی کرده اند.
به گزارش کیاپرس اخیراً خبرهایی در خصوص توطئه چینی جدید گروه های تروریستی تکفیری در سوریه با هدف به شکست کشاندن رایزنی های سیاسی جهت برون رفت از بحران این کشور، شنیده می شود. درهمین راستا، منابع آگاه در گفتگو با خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کردند که سرکردگان گروه های تروریستی طی هفته گذشته نشستی را در ادلب برگزار کرده و برای اجرای عملیات شیمیایی در ۶ موضع در منطقه خلع سلاح برنامه ریزی کردند.
بر این اساس، سرکردگان جبهه النصره، گروه کلاه سفیدها و دیگر گروه های تروریستی طی روزهای گذشته این نشست را در ادلب برگزار کرده و به عناصر خود دستور دادند از سلاح های شیمیایی در ۶ موضع در منطقه ما بین حومه شمالی حماه و «سهل الغاب» و حومه لاذقیه و حومه ادلب استفاده کنند.
درهمین حال، آخرین اخبار حاکی از آن است که عناصر تروریست طی روزهای گذشته تجهیزات حاوی مواد شیمیایی را به این مناطق منتقل کرده اند. عناصر تروریست طی روزهای گذشته تجهیزات حاوی مواد شیمیایی را به این مناطق منتقل کرده اند. این اتفاق درحالی رخ می دهد که نیروهای مقاومت سوری خود را برای انجام عملیات آزادسازی ادلب از لوث گروه های تروریستی تکفیری آماده می کنند و این عملیات به زودی آغاز خواهد شد.
از همین روی، پر واضح است که طراحی مجدد سناریوی شیمیایی در سوریه به منظور مانع تراشی و سنگ اندازی در مسیر عملیات آزادسازی ادلب محسوب می شود؛ عملیاتی که البته برای کشورهای غربی و در رأس آنها ایالات متحده آمریکا بسیار مهم است و آنها تمام تلاش خود را برای جلوگیری از انجام آن به کار بسته اند. از همین روی، بدیهی است که جبهه النصره در طراحی مجدد سناریوی شیمیایی در سوریه از حمایت آمریکا و غرب …برخوردارند.شیعه نیوز

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :