پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس : در بخشی از پیام مقام عالی دولت در مازندران آمده است: آن مادر بزرگ دوران؛ خالصانه و برای رضایت حق از عزیزترین سرمایه های خویش گذشت تا ایران اسلامی امروز در سایه عزت، اقتدار و استقلال به مسیر پر غرور خویش در راستای آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی با قوت و قدرت ادامه دهد. ‎

متن کامل پیام استاندار مازندران به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه حاج خانم صفیه جلالی رودسر، مادر بزرگوار شهیدان معظم محمد رضا، علیرضا و غلامعلی رودسر ابراهیمی که با لبیک به دعوت حق، به فرزندان شهیدش پیوست، موجب تالم و تاثر خاطر گردید.
آن مادر بزرگ دوران؛ خالصانه و برای رضایت حق از عزیزترین سرمایه های خویش گذشت تا ایران اسلامی امروز در سایه عزت، اقتدار و استقلال به مسیر پر غرور خویش در راستای آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی با قوت و قدرت ادامه دهد و دست بدخواهان از کیان و ناموس کشور عزیزمان کوتاه باشد.
مادران شهدا که عمر گرانقدر خویش را در مسیر الهی و تربیت مردانی دلیر و انقلابی سپری نمودند و پس از شهادت فرزندان خود نیز در حفظ آموزه های شهیدان والامقام و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی پایمردی کردند، الگوی ایثار برای همه رهروان راستین انقلاب اسلامی هستند.
اینجانب مصیبت وارده را محضر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مردم ولایتمدار استان بویژه مردم شهید پرور شهرستان تنکابن تسلیت عرض نموده، از پروردگار قادر متعال؛ علو درجات و رحمت واسعه الهی برای آن فقیده سعیده و صبر و شکیبایی برای بازماندگان مسألت می‌نمایم.
امیدوارم روح مطهر این بانوی بزرگوار در کنار ارواح طیبه ی فرزندان شهیدش مشمول مغفرت و رضوان الهی باشد.
احمد حسین زادگان
استاندار مازندران

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :