پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس: احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران با صدور پیامی، فرارسیدن اعیاد شعبانیه؛ سالروز میلاد امام حسین (ع) و ولادت حضرت ابالفضل العباس (ع)، حضرت زین‌العابدین (ع) و همچنین روزهای پاسدار و جانباز را تبریک گفت. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری، متن کامل پیام استاندار مازندران به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایام آغازین ماه شعبان، مقارن با خجسته میلاد سید الشهدا و سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، قمر تابناک هاشمی، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و سیدالساجدین، حضرت زین‌العابدین (ع) است.

روز پاسدار، روز تجلی و تحقق صیانت و پاسداری از اسلام ناب محمدی و تبلور حراست از اهداف و ارزش های متعالی اسلامی است که کارنامه ای درخشان و پر افتخار مجاهداتشان در عرصه های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان الگویی کارآمد و مردمی در دفاع از ارزش ها و عینیت بخشیدن به عزت و اقتدار حسینی نمود پیدا می کند.

روز جانباز؛ یادآور لحظات تاریخی ایثارگری ها و از جان گذشتگی های جانبازان گرانقدری است است که درس فداکاری و ایثار را در مکتب حضرت ابوالفضل العباس (ع) و آموزگار بزرگ کربلا، مولا حسین (ع) آموختند و ملت ایران آسایش و آرامش امروز خود را بی گمان؛ مدیون غیورمردی و جانفشانی این بزرگمردان هستند که با نهادن جان خویش در طبق اخلاص، از دین مبین اسلام و کیان کشور و نظام جمهوری اسلامی صیانت کردند.

امروز می توان اذعان کرد که آمران و حامیان اقدامات تروریستی که فرزندان غیور و ایثارگر سپاه را عامل شکست همه توطئه ها، نیرنگ ها و نقشه های خود در منطقه از یک سو و ماندگاری و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در کنار دیگر جانفشانان غیور ایران اسلامی می دانند، نام سپاه پاسداران را در فهرست گروه های تروریستی خود قرار داده اند، فارغ از این که دژ مستحکم سپاه با تحرکات مذبوحانه آمران و حامیان ترور هیچگاه در صیانت از حریم ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی عقب نشینی نمی نماید.

اینجانب فرا رسیدن ماه شعبان و اعیاد خجسته شعبانیه و روز پاسدار و جانباز را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )، تمام شیعیان جهان، مردم شریف و متدین ایران اسلامی و مازندران ولایی، خانواده محترم شهدا، بخصوص پاسداران غیور و جانبازان فداکار تبریک عرض می نمایم و از آستان خداوند قادر متعال؛ دوام عزت اسلام و مسلمین را مسئلت می نمایم.
احمد حسین زادگان
استاندار مازندران

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :