پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

استاندار مازندران در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان؛

کیاپرس :در بحران، همه باید پای کار باشند و هیچ مقام مسئولی نباید بی تفاوت باشد خیلی سریع زندگی را باید به سیل زدگان بازگرداندحمایت دولت از سیل زدگان بسیار جدی است

احمد حسین زادگان در این جلسه با تاکید بر این که خیلی سریع زندگی را باید به سیل زدگان بازگرداند، افزود: حمایت دولت از سیل زدگان بسیار جدی است و در بحران، همه باید پای کار باشند و هیچ مقام مسئولی نباید بی تفاوت باشد. ‎

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان با محور بررسی مشکلات مهم و اساسی مناطق سیل زده مازندران با حضور فرمانداران، بخشداران، دهیاران و مدیران دستگاه های اجرایی به ریاست استاندار مازندران برگزار شد و مقام عالی دولت در مازندران پس از بررسی وضعیت کنونی این مناطق در جلسه، آخرین دستورات لازم را صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد حسین زادگان رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران مازندران در این جلسه با بیان این که وقتی شرایط بحرانی پیش می آید هیچ مقام مسئولی نباید بی تفاوت باشد، گفت: همه وظیفه دارند برای همراهی، کمک و همدلی با مردم خسارت دیده و بازگشت شرایط عادی به مناطق سیل زده پای کار بیایند.
استاندار مازندران با اشاره به این که تشکیلات جدیدی برای ستاد بحران پس از رفع مشکلات کنونی تعریف خواهیم کرد، اظهار داشت: باید ابتکار عمل را در بحران در دست گرفت.
حسین زادگان با تاکید بر این که خیلی سریع زندگی را باید به سیل زدگان بازگرداند، افزود: معاون اول رییس جمهور برای حمایت از سیل زدگان و حمایت دولت از سیل زدگان بسیار مصمم وجدی است.
وی با بیان این که کارمان تازه شروع شده و همه ی امکانات باید برای بازسازی مناطق سیل زده بسیج شود، ابراز داشت: بیشترین فشار در روستاها بر دوش دهیاران است که ما در این جلسه از دهیاران دعوت کردیم تا نظرات خود را بیان کنند.
استاندار مازندران با اشاره به این که باید از ظرفیت و امکانات بخش خصوصی اطلاعات کامل داشت تا در هنگام بحران با مدیریت صحیح و بسیج امکانات بتوانیم مشکلات را رفع کنیم، یادآور شد: بایداز امکانات و ظرفیت سپاه و پایگاه های مقاومت دررفع مشکلات سیل زدگان بهره گیری کنیم.
مقام عالی دولت در استان با اشاره به این که امیدوارم با شناسایی امکانات و تعیین مدیران معین بتوانیم در بحران های بعدی مشکلات را با سرعت کمتری حل کنیم، گفت: درهیچ بحرانی با این سرعت پرداخت های بلاعوض آن هم در تعطیلات انجام نگرفته است.این حمایت ها را با جدیت سرعت خواهیم بخشید

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :