پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس : رئیس کل دادگستری کرمان با اشاره به اینکه با اقدامات انجام شده باند گسترده‌ای که در سال جاری بیش از ۱۵۰ هزار راس دام به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس قاچاق کرده بود منهدم شدند گفت: در این راستا تعداد هفت نفر از سرشبکه‌های این باند دستگیر و تعداد ۱۵۰ نفر از مرتبطان این جریان شناسایی و مورد ارشاد قرار گرفتند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: باند گسترده‌ای که در سال جاری بیش از ۱۵۰ هزار راس دام به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس قاچاق کرده بود منهدم شد.

به گزارش تسنیم، یدالله موحد صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به انهدام باند گسترده قاچاق دام در استان کرمان اظهار داشت: در پی اقدامات گسترده اطلاعاتی – عملیاتی سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان یک شبکه قاچاق احشام در سراسر کشور شناسایی و مورد هدف قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه با اقدامات انجام شده باند گسترده‌ای که در سال جاری بیش از ۱۵۰ هزار راس دام به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس قاچاق کرده بود منهدم شدند افزود: در این راستا تعداد هفت نفر از سرشبکه‌های این باند دستگیر و تعداد ۱۵۰ نفر از مرتبطان این جریان شناسایی و مورد ارشاد قرار گرفتند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه این شبکه از طریق مرتبطان خود در استان‌هایی نظیر کرمان، کرمانشاه، اصفهان، یزد، قم، فارس و خراسان رضوی دام‌های مورد نیاز خود جهت قاچاق به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس را جمع‌آوری می‌کردند گفت: این دام‌ها پس از انتقال به شهرستان میناب استان هرمزگان به وسیله قایق موتوری به کشور عمان قاچاق می‌شدند.

وی با اشاره به اینکه براساس احکام قضائی صادره تمام حساب‌ها و اموال متهمان شناسایی و توقیف شده است، گفت: حجم تراکنش مالی بخشی از شبکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از هزار میلیارد ریال بوده است.

موحد تاکید کرد: هر گونه تحرک در راستای قاچاق احشام و دام به استان هرمزگان و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس مورد شناسایی قرار گرفته و با مجرمین با قاطعیت برخورد می‌شود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :