پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

مدیر کل بنیاد شهید مازندران در گردهمایی توجیهی آموزشی روسای بنیادهای تابعه گفت: بیش از پنج هزار نفر از ایثارگران مازندران در ملاقات عمومی شرکت کردند

به گزارش ایثار واحد مازندران،گردهمایی توجیهی آموزشی روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران صبح روز دوشنبه ۲۷ اسفند ماه در ساری آغاز شد.
هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در گردهمایی توجیهی آموزشی روسای بنیاد با گرامیداشت یاد شهدا و تبریک فرارسیدن ۱۳ رجب سالروز ‌ولادت با سعادت حضرت علی ( ع) و روز پدر با بیان اینکه مسئولیت پذیری و توانمندی خود را در تمامی امور به منصه ظهور برسانیم گفت: با ارائه خدمت مطلوب و بهینه و تلاش مضاعف خادم خوبی برای ایثارگران عزیز باشیم.
مظلومی با اشاره به اینکه نگاه ما در قبال جامعه ایثارگری یک نگاه ارزشی است عنوان کرد: خانواده های مکرم شهدا ، جانبازان و آزادگان ، حق عظیمی بر گردن ما دارند  لذا با گشاده رویی به استقبال خدمت به این عزیزان رفته  و در کمال احترام و تکریم بدنبال حل مشکلات آنان باشیم.
مدیر کل بنیاد مازندران با اشاره به عملیاتی کردن رویکرد تمرکز زدایی در بنیاد اظهارداشت: با اقدامات مثبتی که در این ارتباط صورت گرفته ، تمامی خدمات با هدف تسریع و تسهیل در کار در شهرستانها به ایثارگران عزیز ارائه می گردد.
وی  تصریح کرد: رویکرد ما در بنیاد پاسخگویی مبتنی بر رضایتمندی ایثارگر ، رعایت عدالت بر اساس ضوابط است.
مدیر کل بنیاد مازندران با اشاره به اینکه بالغ بر ۵ هزار و ۱۰۰ مراجعه در قالب ملاقات عمومی در ستاد  و شهرستانها صورت گرفته است گفت:این دیدارها بصورت چهره به چهره ،  با نگاه رسیدگی و پیگیری درخواست های  والدین ، همسران و فرزندان معظم شهدا ، جانبازان و آزادگان عزیز بوده است.
مظلومی با اشاره به طرح سپاس و ضرورت دیدار و تکریم از قشر معزز شهدا و ایثارگر در ایام نوروز گفت: بالغ بر ۶۰۰ دیدار با خانواده های معظم سه شهید، دو شهید و جانبازان ۷۰ درصد در نخستین روز از سال جدید برای ۲۲ شهرستان از سوی همکاران ستادی و شهرستانی پیش بینی شده است.
مدیر کل بنیاد مازندران در بخش دیگری از سخنان خود بر حضور پر رنگ بنیاد در لحظه تحویل سال نو در گلزار شهدا ، پیگیری درمان ایثارگران ، نظارت شهرستانی، تعامل با ائمه جمعه ، نمایندگان مجلس و فرمانداران ، فعال کردن معتمدین معین ، شبکه اقشار و مراکز مشاوره ، نظام آراستگی اداری، ساماندهی پایش سلامت ، فعال کردن جلسات ستاد اجرایی شاهد ، تقسیم کار … تاکید کرد.
در این گردهمایی معاونین ، روسای ادارات ستادی و بنیادهای تابعه ، موضوعات تخصصی و کاربردی خود را همراه با ارائه راهکار و بیان نکات ضروری در حوزه مربوطه بیان کردند

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :