پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

برخورد خودروی سواری و کامیون در جاده کیاسر حادثه آفرید
به گزارش کیاپرس به نقل از روابط عمومی مرکز فوریت های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساعت ۱۸:۰۷ امروز شنبه ۲۰ بهمن خبر این حادثه به مرکز ارتباطات اورژانس مازندران اعلام شد وبلافاصله آمبولانس‌های پایگاههای اورژانس کلاج خوسه وکیاسر و هلال احمر کیاسر به محل حادثه واقع در جاده کیاسر بعد از مجتمع آبشاراعزام شدند.در این حادثه متاسفانه ۵ نفر در دم جان باختند. از سایر جزئیات این حادثه اطلاع دقیقی در دست نیست.

گفتنی نیست جاده ساری کیاسر یکی از جاده های پرترافیک استان مازندران و در آن کامیونهای سیمان زباله و مواد معدنی تردد نمایند

 

#تکمیلی

🔹سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: تصادف شدید در جاده کیاسر ۵ فوتی بر جای گذاشت.

🔶ذکریا اشکپور دقایقی پیش در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری اظهار کرد: در ساعت ۱۸:۰۷ دقیقه امشب برخورد شدیدی بین یک دستگاه کامیون با خودروی سواری در جاده کیاسر بعد از مجتمع آبشار به وقوع پیوست.

🔹وی افزود: پس از اعلام این حادثه به اورژانس مازندران بلافاصله دو دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ از پایگاه‌های اورژانس کلاج‌خوسه و کیاسر و یک دستگاه اورژانس هلال احمر کیاسر به محل تصادف اعزام شدند، متاسفانه در این حادثه پنج نفر در دم فوت کردند.

🔹سخنگوی اورژانس ۱۱۵ مازندران گفت: اجساد به سختی قابل شناسایی بوده و نیروهای امداد و نجات و اورژانس در حال خارج کردن پیکرهای فوت شدگان هستند به همین دلیل اینکه چند نفر زن یا مرد هستند، فعلا مشخص نیست

‍ 🚨خبر تکمیلی
در این حادثه که در اثر برخورد کامیون و خودروی پژو ۴۰۵ رخ داد یک پسر بچه ۱۴ ساله ۳ خانم و یک آقا حدود ۴۰ ساله در دم جان باختند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :