پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
ربیع فلاح جلودار : خروج همیشگی من از کشور کذب است / به انگلیس نرفتم
 استاندار اسبق مازندران با اشاره به پیشینه خود در سازمان جنگل ها گفت : افتخار بنده این است که اکنون در کسوت بازنشستگی خادم فعالان این حوزه در استان هستم…..

ربیع فلاح جلودار : خروج همیشگی من از کشور کذب است / به انگلیس نرفتم استاندار اسبق مازندران با رد شایعاتی مبنی بر خروج همیشگی وی ازایران گفت : خروج بنده از کشور کذب است.

ربیع فلاح جلودار در حاشیه بازدید از بندر امیراباد در گفتگو با خبرنگاران اظهارداشت : بنده اکنون دارای مسولیتی در انجمن سلولزی ایران و شرکت ارین شیمی و سعید هستم.

وی افزود : بنده برای رایزنی جهت خرید مواد اولیه صنایع سلولزی مدتی در روسیه بوده و پاسپورت بنده گویا است که بنده در انگلیس نبوده و نرفتم.

استاندار اسبق مازندران با اشاره به پیشینه خود در سازمان جنگل ها گفت : افتخار بنده این است که اکنون در کسوت بازنشستگی خادم فعالان این حوزه در استان هستم.

گفتنی است ؛ متاسفانه پس از تغییر مدیران و به تبع آن کمرنگ شدن حضور رسانه ای آنان ، شایعاتی مطرح می شود . در همین راستا و در خصوص استاندار اسبق مازندرن نیز مطرح شده بود که وی پس از استانداری در انگلستان اقامت یافته است که با پاسخ شفاف ربیع فلاح جلودار مشخص شد که این شایعه صحت ندارد .

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :