پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

عقیله ملازاده  اظهار کرد: اگر امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در فعالیت‌های خود موفق می‌شوند فعالیت‌های خود را طی دو سه سال گذشته شروع نکردند.

وی افزود: استارت FATA استارت زمان ریاست جمهوری خاتمی در سال ۱۳۸۴ خورده شده ولی صدایش در نیامده بود، در ۲۲ اسفند ۹۴ که هنوز فرزندان ما شهید نشده بودند در مجلس شورای اسلامی مطرح شد برخی نمایندگان قبول کردند و ۵ روز بعد در تاریخ ۲۷ اسفند ماه قانون تحریم امضا شد ولی صدایش چند ماه گذشته درآمد.

مادر شهید مدافع حرم محمود رادمهر اضافه کرد: رئیس‌جمهور گفت می‌توانم قیمت دلار را پایین بیاورم مفهوم این سخن این است که من می‌توانم این کار را انجام دهم ولی نمی‌کنم باید بدانیم که دشمن نمی‌خواهد ما به جلو برویم.

ملازاده با بیان اینکه مهم‌ترین مسأله این است که ضعف در شناخت داریم، تصریح کرد: برخی مسؤولان فکر می‌کنند می‌توانند روی کارهای خود سرپوش بگذارند ولی باید بدانند الان زمانه‌ای شده که مردم هوشیاری و بصیرت دارند ولی این بصیرت باید هدایت شود و باید ببینیم آنچه با اصل نظام حکومت اسلامی مغایرت نداشته باشد همان کار را انجام دهیم.

وی با تأکید بر اینکه هر قدمی که برمی‌برداریم باید این سؤال را از خود بپرسیم آیا برخلاف قانون و نظر ولایت فقیه است یا خیر؟ اضافه کرد: همچنین تعصب خشک و مقدس مآبانه نباید در این مسیر داشته باشیم و مهم‌ترین مسأله برخورد ماست به این دلیل که اسلام دین اخلاق است، ما در صفحات تاریخ انبیا ورق بزنیم می‌بینیم انبیا با اخلاق وارد شدند و توانستند موفق شوند.

مادر این شهید مدافع حرم با اعلام اینکه البته طبیعی است هر انقلابی در هر سرزمینی رخ می‌دهد بعد از گذشته سه یا چهار دهه دست‌خوش بسیاری از حوادث شود، افزود: دلیل آن می‌تواند این موضوع باشد که حوادثی که در صدر قرار گرفته باعث تنبیه اخلاقی‌شان نبوده و چون به حوادث گذشته توجه نکردیم دچار چنین معضلی شدیم؛ به قول شهید رادمهر برادران و خواهران از حوادث صدر اسلام درس بگیرید همان وقایع امروز در صدر اسلام رخ داده این اتفاقات دیروز امروز برای ما باید درس باشد.

ملازاده ادامه داد: اگر همه ما به وظایف خود اشراف داشته باشیم هیچ بیگانه‌ای به خود اجازه نمی‌دهد که پابرهنه در حریم ما وارد شود ولی ما این اجازه را دادیم آمدند.

وی به ساخت فیلم برای شهدای خان‌طومان اشاره کرد و ادامه داد: سؤال این است کسی که قرار است نقش مادر، شهید و همسر را در این فیلم بازی کند خانواده‌ها نباید در جریان قرار گیرند؟

ملازاده با اعلام اینکه ما خیلی دیر جنبیدیم، اظهار کرد: دشمنان از وجود ما، خانواده‌های شهدا، جانبازان و رسانه استفاده می‌کنند و وقتی آب گل‌آلود شد ماهی را به نفع خود استفاده می‌کنند که همین هم شد؛ قبل از انتخابات تمام نمایندگانی که کاندیدا می‌شوند به مساجد، تکایا و منازل شهدا سر می‌زنند ولی بعد از آن خبری نیست و دیگر فراموش می‌کنند چرا که به مقصد خود رسیدند ولی باید مقصد همه ما خداوند و مقصود کسب رضای خدا باشد.

وی افزود: هر قدمی که برمی‌داریم باید ببینیم مورد قبول خداوند و ولایت فقیه باشد اگر توجه کنیم همه اهدافی که می‌خواهیم جامعه عمل پوشانده می‌شود و ما باید دین را بشناسیم و تمام اهداف دین مطرح باشد.

مادر این شهید مدافع حرم با تأکید بر اینکه ما پای کار هستیم و اگر آتش به اختیار نبودیم این‌گونه فرزندان خود را روانه جبهه‌های نبرد نمی‌کردیم، خاطرنشان کرد: تمام هدف ما این است که نظام بماند و نااهلان در جامعه نابود شوند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :