پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

دیپلمات‌های اروپایی به وزارت خارجه آمدند، اما عراقچی حتی اجازه نداد حرف بزنند، گفت: دیدار تمام است و در را بست / بیانیه‌ای آماده کرده بودند، اما باوجود خواهشی که کردند، هیچکس در وزارت خارجه تحویلش نگرفت / عراقچی گفت: فکر کردم آمده‌اید تا از کم کاری‌های خود بگویید ‏و عذرخواهی کنید
به جزئیات جدیدی از جلسه روز سه شنبه ۱۸ دی ماه میان مقام‌های وزارت خارجه و نمایندگان کشور‌های اروپایی که ‏با ترک جلسه از سوی طرف ایرانی همراه بود، دست یافته است. چهار اروپایی‌ها در گفتگو با رویترز بدون انتشار جزئیات جلسه، ادعاهایی را مطرح کرده اند؛ این در حالی است که طبق شنیده‌های موثق «انتخاب» ، جلسه مذکور آنچنان که اروپایی‌ها گفته اند، پیش نرفته و ماجرا به گونه‌ای دیگر رقم خورده.

به جزئیات جدیدی از جلسه روز سه شنبه ۱۸ دی ماه میان مقام‌های وزارت خارجه و نمایندگان کشور‌های اروپایی که با ترک جلسه از سوی طرف ایرانی همراه بود، دست یافته است.

اخیرا خبرگزاری رویترز به نقل از چهار دیپلمات ادعا کرد که در این دیدار، که در ساختمان وزارت خارجه ایران، میان طرف ایرانی با دیپلمات‌های فرانسه، انگلیس، آلمان، دانمارک، هلند و بلژیک انجام شد، اروپایی‌ها گفته اند که دیگر نمی‌توانند آزمایش‌های موشکی ایران و اقدامات این کشور برای ترور برخی افراد در خاک اروپا را تحمل کند.

دیپلمات‌های اروپایی در گفتگو با رویترز در حالی این ادعا را مطرح کرده اند که خبری از انتشار جزئیات کامل این دیدار نیست. این در حالی است که طبق شنیده‌های موثق «انتخاب» ، جلسه مذکور آنچنان که اروپایی‌ها گفته اند، پیش نرفته و ماجرا به گونه‌ای دیگر رقم خورده بود.

شنیده‌های «انتخاب» حکایت از آن دارد که در جلسه مذکور، طرف اروپایی بدون آنکه موضوع جلسه را عنوان کنند، به وزارت خارجه آمده و شروع به بیان موضوعات امنیتی کردند.

در این بین، یکی از دیپلمات‌های اروپایی کاغذی بیرون آورد تا بیانیه‌ای از طرف جمع بخواند.

در این لحظه، عباس عراقچی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه با قاطعیت حرف طرف مقابل را قطع کرد و گفت: «فکر می‌کردیم آمده اید تا از کم کاری‌های خود درباره برجام بگویید یا درباره تروریست‌هایی که در اروپا پناه داده اید، توضیح دهید و عذر خواهی کنید.

عراقچی سپس اجازه نداد آن‌ها سخنان خود را ادامه دهند و اعلام کرد که «دیدار تمام است». او سپس از جلسه خارج شد، در را محکم بست و رفت.

در این بین، دیپلمات‌های اروپایی خواهش کردند که یادداشت خود را تحویل مقام‌های ایرانی دهند، اما از طرف ایرانی، هیچ کس آن را تحویل نگرفت و سرانجام اروپایی‌ها نیز رفتند.

و روان!

قیمت پرواز همه آژانس ها را در کمتر از یک دقیقه چک کنید!

فروش ویژه دستگاه لیزر موهای زائد بدن

نظرات بینندگان
نام:

ایمیل:

* نظر:

ارسال

مطالب پیشنهادیپیشنهاد توسط
فروش ویژه دستگاه لیزر موهای زائد بدن

ماشین خود را چطور با بهترین قیمت بفروشیم؟

رب گوجه، در تخفیف اُکالا، ارزان‌ خرید کنید

قیمت پرواز همه آژانس ها را در کمتر از یک دقیقه چک کنید!

آخرین اخبارمهمترین عناوین روز
ترامپ: در مرز مکزیک سجاده نماز پیدا شده است!
آغاز ثبت‌نام رشته‌های بدون کنکور بهمن ماه از امروز
دیپلمات‌های اروپایی به وزارت خارجه آمدند، اما عراقچی حتی اجازه نداد حرف بزنند، گفت: دیدار تمام است و در را بست / بیانیه‌ای آماده کرده بودند، اما باوجود خواهشی که کردند، هیچکس در وزارت خارجه تحویلش نگرفت / عراقچی گفت: فکر کردم آمده‌اید تا از کم کاری‌های خود بگویید ‏و عذرخواهی کنید
دتان را صاحب منزلت کنید
متحدان منطقه ای آمریکا پشت طرح بولتون برای جنگ با ایران / ترامپ فعلا فقط گوش می دهد؛ هنوز تصمیمی در کار نیست
کشورهای اروپایی ظاهرا نمی خواهند در نشست مربوط به ایران در لهستان شرکت کنند
افزایش ۲۰ درصدی حقوق برای همه کارکنان در سال آینده/مالیات پلکانی می‌شود
واکنش عجیب تلویزیون عربستان: قطری‌ها با یک تیم خارجی به چه چیزی افتخار می‌کنند؟
تصویر خبرنگار پرس‌تی‌وی روی ساختمان بی‌بی‌سی
عکس / حضور رئیسی در جایگاه سران قوا در جلسه امروز مجمع تشخیص / احتمال ریاست رئیسی بر قوه قضاییه قوت گرفت
پیشنهادهای سفر

میخوای بدونی هزینه سفرت به مقصد دلخواهت چقدره 🤔 کلیک کن

جدول مقایسه 👈 ارزانترین پروازها به مقاصد داخلی
x

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :