پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

به گزارش کیاپرس:سید جعفر ساداتی گفت: در اجرای منویات مقام معظم رهبری در سال حمایت از کالای ایرانی و فرامین معظم له در خصوص مقابله قاطعانه با معضل شوم قاچاق و قاچاق کالاهای سلامت محور، موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در همین خصوص و در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی به صورت باندی در امر تهیه و توزیع مکمل‌های ورزشی قاچاق فعالیت گسترده دارند، اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی در این خصوص در دستور کار قرار گرفت.

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار کرد: با شناسایی متهمان به قاچاق کالا و محل دپوی این کالاها با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی تعداد زیادی از این مکمل‌ها و پودرهای بدنسازی که در بین کالاهای مجاز جاساز شده بود، کشف شد.

ساداتی از کشف ۴۱۹ قوطی پودر بدنسازی به وزن ۴۷۷ کیلوگرم و ۱۴ هزار و ۹۷۰ عدد انواع قرص و مکمل‌های ورزشی خبر داد و افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی این کشفیات ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده که تمام این اموال به سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تحویل شد و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :