پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

به گزارش کیاپرس سردار سرلشکر پاسدار محسن رضایی این روزها به‌خاطر یک توئیت مورد هجوم بی‌رحمانه قرار گرفت و به همین بهانه تلاش کردند تا علاوه بر حرمت‌شکنی از ساحت سرداران عشق که طلایه‌داران ایثار و جهادند، از دفاع مقدس، قداست‌زدایی کرده و خانواده‌های شهدا را در مقابل فرماندهان فرزندانشان قرار داده و این‌گونه القاء کنند که شهدا، قربانیان بی‌تدبیری فرماندهانی شده‌اند که بدون‌ سواد نظامی، نقشه‌های عملیاتی طراحی و اجرا می‌کردند!

القاء منفی علیه دفاع مقدس و فرماندهان قرارگاهی در فضای مسموم مجازی تا آنجا ادامه می‌یابد که اولا”آمار شهدای عملیات کربلای ۴ را که به هزار نفر هم نمی‌رسید، چندهزار نفر اعلام کرده و ثانیا” به دروغ این عملیات را که یکی از عملیات‌های اصلی جنگ بوده، فرعی و فریب معرفی کرده تا با این خبر دروغ، تحلیل‌های غلط را به افکار عمومی تزریق کنند و ثالثا” گفتند که باوجود مخالفت همه فرماندهان لشکرها، آقای رضایی لجوجانه بر اجرای حرف غیرکارشناسی خود اصرار ورزید! و رابعا” اعلام کردند که در عملیات کربلای ۴ هیچ فرماندهی به شهادت نرسیده است!

همه اینها در حالی است که جناب آقای رضایی تأکید کرد که به‌خاطر لورفتن عملیات و تحمیل تلفات اولیه که منجر به عقب‌نشینی سریع در همان ساعات اولیه شد، ما تصمیم گرفتیم با عقب نشاندن بچه‌ها تا اهواز و پخش مارش پیروزی، دشمن را فریب دهیم که ما این شکست را به رویمان نیاورده و به مردم به دروغ گفتیم که ما در این عملیات پیروز شدیم!

و درست زمانی که دشمن مطمئن شد که ما برنمی گردیم و از حالت آماده باش درآمده و به نیروهایش مرخصی داد، ما عملیات کربلای ۵ را ۱۵ روز بعد در همان منطقه عملیاتی آغاز کردیم و یکی از بزرگترین پیروزی‌های دفاع مقدس را رقم زدیم.

سردار بزرگوار حاج قاسم سلیمانی در دفاع از دکتر رضایی، برای نخستین بار مهمان تلفنی برنامه حالاخورشید شد تا تمام قامت پای کار بیاید و از همه توان و محبوبیت و نفوذ کلامش برای رفع شبهه‌ها و فروریختن دیوار شوم بی‌اعتمادسازی مردم نسبت به فرماندهان دفاع مقدس بهره گیرد و اگر فرصت یاری می کرد امیر شمخانی هم از راه می‌رسید و این حلقه را تکمیل می‌کرد.

فلذاست که حقیر باید به عنوان کسی که اقوامش در همین عملیات کربلای ۴ مفقود شده و ۸ سال بعد فقط تکه‌ای استخوان به خانواده‌اش تحویل داده شد، با صراحت اعلام می‌کنم که دفاع از دکتر رضایی، دفاع از ارزش‌ها و دفاع از دفاع مقدس است.

تردید ندارم که حمله کاملا منسجم و‌ گسترده علیه آقای رضایی، در اصل عقده گشایی قاعدین و‌نادمین علیه مجاهدان فی‌سبیل‌الله و دست از جان شسته ایست که طی ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، از توده مردم و خواص با بصیرت سیلی خورده و باوجود همه فریب‌کاری‌ها، امیدی به همراه کردن مجدد آنها ندارند!

به هر حال دشمن در آستانه ورود به چهارمین دهه انقلاب اسلامی، دنبال سوژه‌یابی و سوژه‌سازی هستند و برایشان چه بهتر از این که در اولین مرحله، نیروهای خودی منتسب به نظام را به جان هم بیندازند!

در پایان تأکید می‌کنم که باید به آقایان مدعی و صاحب تریبون تفهیم کرد که اسلام نه، بلکه اگر ذره‌ای ایرانیت در شما باقی است، اقتدارشکنی ملی نکنید و بی‌اعتمادی را در جامعه گسترش ندهید.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :