پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از دیدار با دو ایثارگر شهرستان میاندورود گفت:همه دستگاهها در تکریم از ایثارگران و طرح سپاس مشارکت فعال داشته باشند . همه دستگاهها در تکریم از ایثارگران و طرح سپاس مشارکت فعال داشته باشند

به گزارش کیاپرس به نقل از ایثار واحد مازندران،هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران یک شنبه یازدهم آذر ماه به همراه فرماندار،رئیس بنیاد،بخشدار و رئیس بانک کشاورزی میاندورود در روستای اوسا این شهرستان از یک خانواده شهید و یک جانباز سرافراز دیدار و از آنان تکریم و تجلیل بعمل آوردند.

مظلومی به اتفاق فرماندار میاندورود در روستای اوسا از پدر بزرگوار شهید معظم علی جنگلبان و جانباز عزیز صفر فلاح عیادت و دیدار کرد.

مدیر کل بنیاد مازندران پس از دیدار از این دو اسوه صبر و استقامت گفت:استقلال و آزادی و عزت و سربلندی میهن اسلامی حاصل جانفشانی و از خودگذشتگی شهدای عزیز و همت بلند جانبازان و آزادگان سرافراز است.

وی افزود:والدین مکرم شهدا در پیشگاه خداوند متعال دارای مقام ،منزلت و عزت هستند.لذا احترام و سپاسگزاری از آنان بر همگان واجب است.

مظلومی با بیان اینکه رسالت ما نسبت به ایثارگران سنگین هست اظهار داشت:همه مسئولان و آحاد جامع در قبال پدران و مادران شهدا وظیفه ای مهم دارند و آن اینکه تکریم و تعظیم و رسیدگی به مشکلات این عزیزان در اولویت قرار گیرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در این دیدار،موضوع درمان پدر شهید معظم جنگلبان ،اشتغال و درصد جانبازی صفر فلاح را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.

گفتنی است مدیر کل بنیاد مازندران در محل فرمانداری میاندورود،موضوع اشتغال و جذب فرزندان شاهد و ایثارگر با فرماندار این شهرستاندر میان گذاشت.

مظلومی هم چنین در ساری با دکتر ابراهیمی مدیر کل محیط زیست مازندران در رابطه با تبدیل وضعیت فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در آن دستگاه و جذب نیروی انسانی جدید… جلسه ای برگزار کرد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :