پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس _ جابر ملکی با اشاره به تاکید شهردار ساری بر ایمن‌سازی معابر و سهولت عبور و مرور شهروندان اظهار داشت: بهره‌برداری از پروژه‌های شهری با محوریت روان سازی ترافیک، کاهش خطرات احتمالی و سهولت عبور مرور هروندان را در پی خواهد داشت.

به گزارش کیاپرس و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری، جابر ملکی سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری مرکز استان با اشاره به پروژه‌های در حال اجرای این سازمان گفت: با نیازسنجی صورت گرفته و در راستای روان‌سازی ترافیک شهری، احداث دوربرگردان های بلوار کشاورز حدفاصل پل شهیدان رضایی تا انتهای محدوده شهری و ابتدای جاده جویبار حاشیه مجتمع ورزشی داراب در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به تاکید شهردار ساری بر ایمن‌سازی معابر و سهولت عبور و مرور جهت رفاه شهروندان افزود: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، کاهش خطرات احتمالی و روان‌سازی ترافیک را شاهد خواهیم بود.

ملکی به پروژه زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار اشاره کرد و اظهار داشت: پیاده‌روسازی حاشیه این پروژه نیز از دیگر اقدامات سازمان عمران و بازآفرینی شهری بوده که عملیاتی شده است.

سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی شهری در پایان با قدردانی از همکاری سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری در راستای طراحی دوربرگردان‌های مذکور خاطرنشان کرد: تلاش همکاران در اجرای پروژه‌های عمرانی مبتنی بر اجرای استاندارد و کیفی‌سازی خواهد بود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :