پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس _ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: کار ساماندهی گلزار های شهدای تک مزاری تا پایان سال جاری به اتمام می رسد

به گزارش کیاپرس و به نقل از ایثار واحد مازندران ، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران مازندران روز شنبه نوزدهم آبان ماه در گفتگویی با گرامیداشت یاد و نام ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید والامقام خطه لاله خیز مازندران و تبریک حلول ماه ربیع الاول ، با بیان اینکه این استان از لحاظ پراکندگی و تعدد گلزار در کشور بالاتری رتبه را دارا است گفت: تعداد ۱۶۰۴ گلزار شهدا در مازندران وجود دارد که ۱۰ هزار و ۲۵۷ مزار شهید در آن واقع گردید.

وی با بیان اینکه ۴۴۶ شهید تک مزاری در استان وجود دارد افزود: تاکنون تعداد ۳۴۰ گلزار شهدای تک مزاری در استان ساماندهی شده است.

مظلومی تصریح کرد:از ابتدای سال ۹۷ تا به امروز۳۰گلزار تک مزاری ساماندهی گردیده ۷۶ گلزار در دست ساماندهی می باشد .

وی افزود: تا پایان سال جاری ۷۶ گلزار یک مزاری ساماندهی خواهد شد و کار ساماندهی ۴۴۶ گلزارهای تک مزاری در این استان به اتمام خواهد رسید.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه ساماندهی گلزارهای دو مزاری استان در سال ۹۸ از دیگر برنامه های کارگروه گلزارها محسوب می گردد

اظهارداشت:تعداد ۳۰۳ گلزار دو مزاری در این استان وجود دارد که تاکنون ۷۴ گلزار خاتمه یافته است.

مظلومی افزود: ساماندهی ۲۲۹ گلزار دو مزاری در دستور کار کارگروه گلزارهای شهدا در سال ۹۸ می باشد.

مدیر کل بنیاد مازندران در خصوص ساماندهی گلزارهای چند مزاری گفت: کار ساماندهی تعداد ۶۷ گلزار نیمه کاره و چند مزاری استان در دستور کار سال۹۸ قرار می گیرد.

مظلومی با بیان اینکه رایزنی با دستگاهها جهت ساماندهی گلزار شهدا با جدیت صورت می گیرد گفت:در تلاش هستیم تا با همکاری و مشارکت دستگاههای ذیربط ، ساماندهی گلزارهای روستایی و شهری را آغاز کنیم.

مدیر کل بنیاد مازندران ضمن تشکر از تلاش های چشمگیر دستگاهها و بسیج سازندگی …اظهارداشت: ساماندهی گلزارهای شهدا کار ماندگار و مقدسی است و مشارکت دستگاهها در این امر معنوی باید پر رنگ باشد.

وی گفت: تاکنون ۵۲ درصد از مزار شهدای گرانقدر استان مازندران ساماندهی شده است .

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :