پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس _ در حادثه آتش سوزی یکی از مرغداری‌های شهرستان ساری یک کارگر جان خود را از دست داد.

حسین زاده رئیس اداره عملیات آتش نشانی ساری گفت: در تماس شهروندان به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مبنی بر آتش سوزی گسترده مرغداری و محبوس شدن کارگران در آن بلا فاصله آتش نشانان به محل اعزام شدند.

وی افزود: این آتش‌سوزی در یک سوله به مساحت هزار و ۶۰۰ متر در دو سالن به ظرفیت ۸ هزار قطعه جوجه مرغ واقع در جاده جویبار روستای حاجی آباد رخ داد.

رئیس اداره عملیات اتش نشانی ساری گفت: به محض ورود به محل حادثه با دود غلیظ و سه کارگر مصدوم و دچار دودگرفتگی برخورد کردیم.

وی افزود: با توضیحات یکی از مصدومین با خبر شدیم که یکی از کارگران در داخل مرغداری دچار دود گرفتگی و محبوس شده است که با تلاش گروه امداد و نجات با تجهیزات کامل در عملیات جستجو به بیرون منتقل شد.

حسین زاده گفت: به علت شدت این حادثه کارگر جان باخته بود و تلاش عوامل آتش نشانی و اورژانس برای احیای وی موثر واقع نشد.

رئیس اداره عملیات آتش نشانی ساری افزود: در این عملیات ۶ دستگاه خودروی آتش نشانی از چهار ایستگاه به همراه ۳۵ آتش نشان اعزام شد که یکی از آتش نشانان نیز هنگام عملیات امداد و نجات به جهت غلظت بالای دود دچار حادثه دودگرفتگی و به بیمارستان منتقل شد.

وی گفت: شدت دود ناشی از حریق این مرغداری موجب دودگرفتگی دیگر سوله‌های مرغداری همجوار شد، ولی کارگران این سوله‌ها آسیب جدی ندیدند.

حسین زاده افزود: آتش نشانان با ایمن سازی محل حادثه و عملیات لکه گیری و تهویه محیط به ماموریت خود پایان دادند.

وی با تاکید بر رعایت همه موارد ایمنی از سوی کارگران، در خصوص علت حادثه گفت:علت آن از سوی کارشناسان در حال بررسی است./yjc

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :