پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – رئیس عقیدتی سیاسی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی مازندران گفت: اشغال لانه جاسوسی آمریکا آغاز تحولی اساسی در خاورمیانه و جهان بوده است.

حجت الاسلام سیداسمعیل حسینی مازندرانی صبح یکشنبه در مراسمی به مناسبت ۱۳ آبان در نمازخانه شهدای انتظامی با گرامیداشت روز ۱۳ آبان اظهار داشت: در ۱۳ آبان، دانشجویان و دانش ­آموزان ایرانی در قله سربلندی، آشیانه فساد و لانه جاسوسان را از هم گسیختند و دانشگاهیان دین باور به پیروی از امام (ره) دیواره­ های تاریک نفاق و خیانت را فرو ریختند.

وی با اظهار اینکه باپیروزی انقلاب اسلامی و روی کار آمدن یک نظام انقلابی، آمریکا یکی از مهره­ های اصلی منطقه را که حافظ منافع او بود را از دست داد افزود: استکبار جهانی پس از ناکامی در خنثی سازی پیروزی انقلاب اسلامی، برای از بین بردن آن دست به دسیسه های فراوانی زد و سفارت آمریکا در تهران، مسئولیت این دسیسه وتوطئه را به عهده داشت اما دانشجویان آگاه و رشید پیروخط امام، در مبارزه با استکبار، همواره نقشی مهم و فراموش­ ناشدنی ایفا کردند.

وی با عنوان اینکه دانشجویان در ۱۳ آبان ۱۳۵۸، لانه جاسوسی آمریکا را در تهران تسخیر کردند و با این حرکت خود، به مردم مسلمان ایران شوری دوباره بخشیدند ادامه داد: ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران، روز تقابل حق و باطل است و ۱۳ آبان سال ۵۸، ایران اسلامی جلوه دیگری از این رویارویی میان جبهه حق علیه باطل را شاهد بود.

حجت الاسلام حسینی ادامه داد: در این روز، دانشجویان به حیات سیاسی مملو از خباثت امریکا و عملکرد سازمان جهنمی سیا در ایران پایان دادند و مزدورانی را که پس از پیروزی انقلاب به فتنه انگیزی و کارشکنی علیه این نهضت اسلامی مشغول بودند گروگان گرفتند به این ترتیب لانه پر از فساد و جاسوسی آمریکا که به اشتباه سفارت لقب گرفته بود تعطیل شد.

حجت الاسلام حسینی مازندرانی تصریح کرد: اشغال لانه جاسوسی آمریکا در تهران و گروگان گیری جاسوسان دیپلمات­نمای کاخ سفید، فقط یک حادثه سیاسی نبود که به تعطیل شدن سفارتخانه یک کشور در کشوری دیگر بینجامد، بلکه آغاز تحولی اساسی در خاورمیانه و در سطح جهان بود که با هدف آشکار ساختن ماهیت پنهان شده زمامداران واشنگتن و گردانندگان سیاست خارجی آمریکا به وقوع پیوست./مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :