پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – نماینده ولی فقیه و سرپرست استانداری مازندران در پیامی با اشاره به اینکه ۱۳ آبان روز عزم و اراده ملی است، تأکید کردند: با تسخیر لانه جاسوسی، عظمت انقلاب اسلامی به رخ جهانیان کشیده شد.

به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیام مشترکی از سوی آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان و حسین زادگان معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران منتشر شد و در این پیام آمده است: روز سیزدهم آبان، روز عزم و اراده ملی، تبلور هوشیاری در برابر دسیسه ها و نقطه عطفی در تحرکات انقلابی ملت سرفراز و بیدار ایران است که می تواند تبلور دوباره روح آزادگی و مقاومت در میان ملت ایران باشد.

یوم الله ۱۳ آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره) و روز دانش آموز تا روزگاری که سیاست های مستبدانه و ظالمانه مستکبرین عالم علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سایر ملل آزاده جهان و عزت طلب تداوم داشته باشد، به عنوان بخش مهمی از سنت آزادگی ملت ایران باقی خواهد ماند.

همبستگی مردم هوشیار، بصیر و انقلابی ایران اسلامی با پیروی از فرامین حضرت امام خمینی(ره) در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ موجب خلق حماسه ای عظیم و سرنوشت ساز شد و با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا هیمنه پوشالی آمریکا در این روز تاریخی و حماسی در هم شکست و عظمت انقلاب اسلامی به رخ جهانیان کشیده شد.

بی گمان مردم شریف استان مازندران همراه با دیگر آحاد ملت هوشیار ایران اسلامی، پر شورتر از همیشه با اراده ای پولادین، بار دیگر بانگ عدالت خواهی و استکبار ستیزی خود را در روز ۱۳ آبان با حضوری حماسی و با شکوه به گوش جهانیان خواهند رساند و یکدل و همصدا در برابر سخنان نابخردانه و بیهوده رئیس جمهور آمریکا ایستاده و ضمن تاکید بر حفظ اتحاد و یکپارچگی، از سیاستهای ضد استکباری نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع خواهند کرد.

اینجانبان اطمینان داریم در روز ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مردم هوشمند مازندران همراه با دانش آموزان و دانشجویان ، زورگویی ، قانون شکنی و شیطنت های آمریکای جهانخوار را محکوم نموده و مقاومت و ایستادگی خود را در برابر تحریم های ظالمانه و زیاده خواهی های شیطان بزرگ فریاد خواهند زد./مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :