امروز چهارشنبه۲۳ آبان ماه ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۵:۵۶
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ ،‌ ۱۰:۲۸

زمان میوه چینی بیمه سلامت فرانرسیده است

انتشار: سه شنبه, ۱ آبان ۱۳۹۷ / ساعت ۱۱:۰۲:۲۹ |
کد خبر: 93913 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
مدیرکل بیمه سلامت مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس – مدیرکل بیمه سلامت مازندران با بیان اینکه هنوز زمان میوه چینی طرح بیمه سلامت فرا نرسیده است گفت: این طرح باید به مرور زمان و طی سالها جا بیفتد. رسول ظفرمند با بیان اینکه سال قبل یک میلیون و ۹۰۰ هزار بار مراجعه با بیمه سلامت به مراکز درمانی استان […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – مدیرکل بیمه سلامت مازندران با بیان اینکه هنوز زمان میوه چینی طرح بیمه سلامت فرا نرسیده است گفت: این طرح باید به مرور زمان و طی سالها جا بیفتد.

رسول ظفرمند با بیان اینکه سال قبل یک میلیون و ۹۰۰ هزار بار مراجعه با بیمه سلامت به مراکز درمانی استان صورت گرفته است افزود: این مراجعات به پزشک، آزمایشگاه و غیره توسط ۳۰۰ هزار فرد تحت پوشش صورت گرفته است و هربار مراجعه ۵۷ هزار تومان هزینه برای ما داشته است.

وی با بیان اینکه به بیماران سرطانی و صعب العلاج در قالب خارج از شمول کمک هزینه درمانی پرداخت می شود اظهار داشت: تحت پوشش قراردادن افراد فاقد بیمه از جمله اقدامات بزرگ دولت به شمار می رود.

ظفرمند یادآور شد: در سال جاری به طور میانگین ماهانه ۱.۵ میلیارد تومان بابت فرانشیز دارو پرداخت کردیم و ماهانه دو میلیارد تومان نیز بابت حق الزحمه پزشکان خانواده پرداخت می شود.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران درباره مطالبات پزشکان خانواده گفت: تلاش شده تا مطالبات پزشکان خانواده در استان به روز شود و اجرای این طرح برای جامعه لازم بود.

وی ادامه داد: سالانه در استان مازندران ۷۰۰ میلیارد تومان برای درمان پرداخت می شود و باید هزینه ها را مدیریت و از برخی مراجعات غیرضرور با آگاه سازی جامعه کم کرد.

ظفرمند تصریح کرد: نگاه کشور به مقوله سلامت هر روز بهتر می شود و دولت کنونی نیز با دید وسیعتری به این مقوله توجه کرده تاحدودی دغدغه مردم کمتر شده است./مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1