پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس _ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف ۴۲۴ کیلو گرم مواد مخدر در استان دو هفته گذشته خبر داد.

سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، گفت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با سوداگران مرگ، طرح مبارزه با مواد مخدر در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این طرح که به مدت دو هفته به اجرا در آمد ماموران این پلیس در استان و شهرستان‌های تابعه موفق به شناسایی و دستگیری ۲۸۰ خرده فروش مواد مخدر در سطح استان شدند.

سرهنگ ثقفی، از انهدام ۵ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این مدت خبر داد و گفت: ۴۲ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در اجرای این طرح توقیف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، از کشف ۴۲۴ کیلو انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ و عاملان افیونی خبر داد و افزود: ۳۵۱ معتاد به مواد مخدر نیز در اجرای این طرح دستگیر و به مراکز درمانی معرفی شدند.

وی گفت: تبلیغات اغواگرایانه مافیای مواد مخدر در خصوص تاثیرات مثبت مواد مخدر برای تقویت حافظه باعث بوجود آمدن اعتیاد و مشکلات زیاد زندگی برای فرد، خانواده و جامعه می‌شود.

سرهنگ ثقفی با بیان این که مصرف کننده مواد مخدر قدرت خوب فکر کردن را از دست می‌دهد و هرگز به هدف‌های بزرگ و اصلی خود نمی‌رسد، گفت: مصرف کنندگان مواد مخدر در دامی اسیر می‌شوند که پایانش مرگ و نابودی است، پایانی که آغاز گران آن دوستان دشمن صفت، سوداگران مرگ و افرادی سود جو بوده اند.

وی از مردم خواست: برای مقابله با سوداگران و جنایتکارانی که جز نفع خود به هیچ چیزی ایمان ندارند و همه چیز آنان در سود حاصل از تجارت مواد مخدر خلاصه می‌شود، با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند./yjc

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :