پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیا پرس–همزمان با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان ۱۲ پروژه بهداشتی و درمانی در سطح استان مازندران به بهره برداری می رسد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ،دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان طی سفر دو روزه در روزهای ۱۸ و ۱۹ مهرماه به استان مازندران، ۱۲ پروژه بهداشتی درمانی را افتتاح خواهد کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ،دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان طی سفر دو روزه در روزهای ۱۸ و ۱۹ مهرماه به استان مازندران، ۱۲ پروژه بهداشتی درمانی را افتتاح خواهد کرد

در این سفر که  عصر روز چهارشنبه شروع می شود هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی مازندران  و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی وی را همراهی خواهند کرد  .

وزیربهداشت و درمان در اولین روز ، با حضور در شهر عبا س آباد ، بیمارستان ۵۰ تختخوابی امام خامنه ای عباس اباد را که برای ساخت و تجهیز آن ۲۵۰ میلیارد ریال هزینه شده  افتتاح خواهد کرد . سپس در مراسم کلنگ زنی بیمارستان جایگزین ۱۶۰ تختخوابی امام خمینی ره  شهرستان  نور حضور خواهد یافت.

در اخرین ساعات چهارشنبه ۱۸ مهرماه نیز وزیربهداشت و درمان و هیات رییسه دانشگاه و سایر مدیران استانی و شهرستانی با حضور در بابلسر ،کلینیک  تخصصی و فوق تخصصی این شهر را با  زیربنای ۱۸۳۰مترمربع  افتتاح خواهند کرد . برای ساخت و تجهیز این کلینیک ۷۵ میلیارد ریال هزینه صرف شده است.

در روز دوم –پنج شنبه – با حضور در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص)، خوابگاه دانشجویی دخترانه ساری و سالن ورزشی مجتمع پیامبر اعظم (ص) ساری رسما افتتاح می شود. گفتنی است    خوابگاه دانشجویی دخترانه ساری به وسعت ۱۰،۰۰۰ متر مربع و هزینه کرد ۳۲۰ میلیارد ریالی  و سالن ورزشی مجتمع پیامبر اعظم (ص) ساری در ۲۱۰۰ متر مربع با ۶۰ میلیارد ریال به عنوان بزرگترین خوابگاه و مجموعه ورزشی حوزه دانشجویی فرهنگی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور مطرح است.

همچنین  افتتاح همزمان  ۵ مرکز خدمات جامع سلامت شهری  ۳ نکا و مراکزجامع سلامت روستایی اطرب نکا ، برما بهشهر ،عبداله آباد چمستان نور ومرکز بهداشتی روستایی سنگ تراشان ساری با ۶۶ میلیارد ریال هزینه ، از دیگر پروژه های افتتاحی  دانشگاه علوم پزشکی مازندران است .

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :