پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
 

کیا پرس: اولین خط پروازی بومی مازندران -وارش ایرلاین- با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار مازندران و مسئولین کشوری و استانی افتتاح شد. ‎

اولین خط پروازی بومی مازندران -وارش ایرلاین- با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار مازندران و مسئولین کشوری و استانی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد اسلامی در این مراسم در فرودگاه ساری با بیان این که شکل گیری این خط پروازی یکی از حلقه های مفقوده و ظرفیتی مورد نیاز و اثرگذار بر توسعه استان است، افزود: استفاده از صنعت هوایی یکی از ضرورت هاست و پرواز باید جایگاه خود را در برنامه و زندگی مردم پیدا کند.

استاندار، با اشاره به این که صنعت هوایی موجب رشد گردشگری و اقتصاد می شود، ادامه داد: این صنعت با ارایه برنامه یی منظم مردم را منتفع می کند و با ایجاد یک شبکه، نیازهای همه جانبه را برآورده می کند.

مقام عالی دولت در مازندران، با اشاره به این که یکی از الزامات در صنعت هوایی مازندران، ترمینال ترانزیت است، عنوان کرد: باید این سامانه توسعه پیدا کند تا با ایجاد خط ترانزیت، مسافر بیشتری با وارش جابجا شود.

شرکت هواپیمایی وارش ایرلاین با ۴ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ فعالیت خود را آغاز نموده است و تا پایان سال یک فروند هواپیمای دیگر به این مجموعه اضافه خواهد شد.

قابل ذکر است، پس از مراسم افتتاحیه؛ جمعی از خانواده های معظم شهدا، نخبگان و چهره های منتخب حوزه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی، اقتصادی و گردشگری در سفر یک روزه با پرواز وارش ایرلاین عازم مشهد مقدس شدند.

گالری تصاویر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :