پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

نماینده مردم قائم شهر و سوادکوه نسبت به ادعای دریافت حقوق ۲۰ میلیونی خود از شرکت نفت واکنش نشان داد.

به گزارش کیاپرس علی ادیانی عضو شورای مرکزی نمایندگان فراکسیون ولایی با اشاره به برخی ادعاها درباره اینکه وی به همراه سه نفر دیگر از نمایندگان که جزء کارکنان شرکت نفت هستند حقوقی بالای ۲۰ میلیون تومان دریافت می‌کنند، گفت: محمد مهاجری چنین موضوعی را توییت کرد که به هیچ عنوان صحت ندارد و بنده چنین حقوقی دریافت نمی‌کنم.

وی ادامه داد: اصل خبر خلاف مستندات بوده و به نوعی نشر اکاذیب است، اما متأسفانه خبر دریافت حقوق بالای ۲۰ میلیون تومان از سوی بنده و تعدادی دیگر از نمایندگان در فضای مجازی منتشر شد.

ادیانی تأکید کرد: گل سرسبد نشر دهندگان این خبر کذب آمدنیوز بود، اساسا بیان این خبرها دارای عوارض منفی است.

نماینده مردم قائم شهر و سواد کوه اظهار کرد: نشر اکاذیب، نسبت‌های ناروا و خلاف شرع اعتماد را میان مردم از میان خواهد برد و اقدام‌کنندگان در این مورد در حقیقت در زمین دشمن بازی می‌کنند.

وی بیان کرد: پیش از این هم شایعه کرده بودند بنده به همراه پسرم در مرز با ۸۰۰ هزار دلار پول دستگیر شده‌ایم در صورتی که بنده اصلا پسر ندارم و حتی چون چنین پولی هم در اختیار ندارم.

ادیانی با بیان اینکه این خبر توسط شبکه‌های ضد انقلاب به محوریت سلطنت طلب‌ها کار شد، افزود: دلیل پخش شدید این دو شایعه درباره بنده در حقیقت حرکتی منسجم و هماهنگ از سوی ضد انقلاب به محوریت سلطنت طلب‌ها بود، زیرا بنده درباره یک رفتار هنجارشکنانه در قائم شهر که نماد سلطنت‌ طلب‌ها تبلیغ می‌شد، واکنش نشان دادم.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: همچنین بنده در سوال خود از رئیس جمهور عقب نشینی نکرده و جزء ۸۲ نفر بودم که در نهایت مقام معظم رهبری از سوال کنندگان و رئیس جمهور تشکر کرده و‌ آن را به عنوان یک نماد جمهوریت و مردم سالاری دینی معرفی کردند./صراط

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :