امروز پنج شنبه۱ آذر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۷:۵۳
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ ،‌ ۰۹:۵۷

واکنش فرمانده سپاه ‌مازندران ‌به اتفاقات اخیر در شورای شهر بابل

انتشار: دوشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ / ساعت ۲۱:۱۲:۳۴ |
کد خبر: 92788 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):کیاپرس : فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه سپاه ‌با قوت با مفاسد اقتصادی برخورد می‌کند، نسبت به اتفاقات اخیر صورت گرفته در بابل واکنش نشان داد. سردار محمدحسین بابایی عصر امروز در در حاشیه نشست خبری رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان مازندران در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم درباره اتفاقات […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس : فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه سپاه ‌با قوت با مفاسد اقتصادی برخورد می‌کند، نسبت به اتفاقات اخیر صورت گرفته در بابل واکنش نشان داد.

سردار محمدحسین بابایی عصر امروز در در حاشیه نشست خبری رزمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان مازندران در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم درباره اتفاقات اخیر شهر بابل و اقدامات سپاه در مقابله با مفاسد اخلاقی و اقتصادی اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در چارچوب قوانین و مقررات و با هماهنگی مقامات قضایی به صورت جدی با جرائم سازمان یافته برخورد می‌کند.

وی افزود: بحث مقابله با مفاسد اقتصادی در اولویت برنامه‌های سپاه قرار دارد و در صورت ابلاغ به عنوان ضابط قضایی با جرائم برخورد می‌کند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران ادامه داد: اقدامات خوبی در راستای کشف انبارهای احتکار شده در استان صورت گرفته و چند انبار از اقلام مورد نیاز مردم در شهرهای ساری، قایم شهر، سیمرغ، بابل و آمل کشف شد.

بابایی گفت: این اقدامات ماحصل زحمات و اطلاعات دلسوزانه مردم بوده که در اختیار ما قرار می گیرد و دلسوزانه توسط شبکه بزرگ بسیج پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه خدماتی که موجب رفاه و آسایش مردم شود مورد حمایت ما قرار می‌گیرد، افزود: مسئولان پاکدست و مردم از کشف فساد اخلاقی و اقتصادی و مقابله با آنها خوشحال می‌شوند.

بابایی تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعتقاد به این اصل که باید از حق مردم صیانت شود بدون ملاحظه با مفسدین اقتصادی و اخلاقی برخورد می‌کند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1