پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس _ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، گفت: بالغ بر ۳۸ میلیون نفر شب اقامت گردشگر از اول فروردین ماه لغایت پایان مرداد ۹۷ در سراسر نقاط استان به ثبت رسیده است.

به گزارش کیاپرس و به نقل از روابط عمومی استانداری، علی نبیان در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان با اشاره به این که امسال حضور مسافران در استان نسبت به سال های گذشته پررنگ تر بوده است، افزود: تردد جاده ای به میزان ۸ درصد در سال جاری افزایش داشته و مصرف بنزین و نهاده های نفتی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.
معاون استاندار با بیان این که در روزهای پایانی تعطیلات تابستانی، فرمانداران در راستای افزایش میزان رضایتمندی مسافران تلاش کنند، ابراز داشت: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، گفت: بالغ بر ۳۸ میلیون نفر شب اقامت گردشگر از اول فروردین ماه لغایت پایان مرداد ۹۷ در سراسر نقاط استان به ثبت رسیده است.
نبیان تاکید نمود: هماهنگی بین پلیس راه و راهور و دستگاه های موثر بر رعایت تردد ایمن، مسایل ترافیکی و ارایه خدمات شایسته در همه بخش ها به مسافران از سوی فرمانداران در روزهای پایانی تعطیلات تابستانی جدی گرفته شود.

در آغاز این جلسه فرزانه، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و برخی فرمانداران و مسئولین کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر استان به ارایه گزارش از فعالیت های خود پرداختند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :