پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، امانتداری و قانون مداری را مهم ترین شاخصه های نماینده دولت عنوان کرد و گفت: هر کاری که بر مبنای سلیقه شخصی انجام شود قابل دفاع نیست. ‎

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، امانتداری و قانون مداری را مهم ترین شاخصه های نماینده دولت عنوان کرد و گفت: هر کاری که بر مبنای سلیقه شخصی انجام شود قابل دفاع نیست.

احمد حسین زادگان در مراسم تودیع و معارفه فرماندار میاندورود با بیان اینکه موانع و مشکلات و به نسبت آن حجم مطالبات مردم بسیار است و باید برای توازن بین مطالبات مردم و امکانات و ظرفیت ها، توازن ایجاد نمود، گفت: مدیریت در این شرایط بسیار سخت است و بسیار مایه تاسف است که عده ای علیرغم اطلاع از وضعیت کشور حجم مطالبات مردم را افزایش می دهند و تلاش می کنند دولت را زمین گیر کنند در حالی که این مسئله به نظام نیز ضربه می زند.

معاون استاندار، ابراز داشت: فرصت خوبی برای مدیران جایگزین فراهم شده است که بتوانند صرفنظر از اختلافات و رویکردهای سیاسی؛ کشور را از شرایط فعلی خارج کنیم.

وی با اشاره به دستورات مقام معظم رهبری در این شرایط به دولت، عنوان کرد: مردم رکن اصلی نظام و دولت هستند اما باید در قالب سازمان ها و تشکیلات خاص، حمایت مردم از دولت و نظام را تقویت نمود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران به انتظار از فرمانداران در خصوص تقویت سمن ها و تشکل های مردم نهاد اشاره کرد و یادآور شد: در هر حوزه ای که هر دولتی به مردم اعتماد کرده است مشکلات به آسانی حل شده است و برای پیشبرد امور و تحقق توسعه باید این تفکر دنبال شود.

وی نماینده دولت را نماینده نظام دانست و افزود: منابع انسانی و منابع اعتباری دولت در مناطق، مختلف است و نماینده دولت بابد برنامه زمانبندی بر مبنای استفاده از همه شرایط و ظرفیت ها را عملیاتی کند.

حسین زادگان به مشی اعتدالی دولت اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: ما به دولتِ در سایه کاری نداریم که تلاش می کند با افزایش مطالبات مردم بین مسئولان و نظام بی اعتمادی ایجاد کند اما هدف ما بهره گیری از همه ظرفیت ها در راستای حمایت از سیاست های دولت است.

وی امانتداری و قانونمداری را یکی از مهم ترین شاخصه های نماینده دولت عنوان کرد و اظهار داشت: هر کاری که بر مبنای سلایق شخصی انجام شود قابل دفاع نیست.

حسین زادگان ابراز داشت: ایجاد نشاط و امید با بهره گیری از همه ظرفیت ها، از وظایف اصلی فرمانداران است.

وی پرهیز از نزاع و اختلاف را یکی دیگر از راهکارهای توسعه دانست و گفت: در ایام انتخابات رقابت ها؛ اختلاف نظرها و انتقادها وجود دارد اما پس از رای مردم باید همه تمکین کنند.

حسین زادگان با بیان اینکه بیش از هر زمان دیگری نیازمند قانون و رعایت اخلاق هستیم، ابراز نمود: مردم با مشکلات عدیده اقتصادی روبرو هستند و وظیفه ما رسیدگی به مشکلات است.

وی به ضرورت ایجاد و تقویت نشاط و تحرک اجتماعی اشاره کرد و افزود: مقصود از نشاط اجتماعی صرفاً برگزاری کنسرت نیست بلکه بهره گیری از همه ظرفیت ها و برنامه های فرهنگی، ورزشی و … فاخر است که می تواند زمینه ساز تحرک و نشاط ا جتماعی شود.

گفتنی است، در این مراسم معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، از تلاش های ارسطو قادری قدردانی و محمد رضا غلامی را به عنوان سرپرست جدید فرمانداری میاندورود معرفی نمود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :