امروز سه شنبه۲۹ آبان ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳:۱۴
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ ،‌ ۰۹:۵۷

انعقاد۳۶۱۳ فراردادفنی بین دامپزشکی و واحدهای تولیدی مازندران

انتشار: شنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۱۳:۱۷:۱۳ |
کد خبر: 91478 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
رئیس سابق نظام دامپزشکی مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیا پرس : رئیس سابق نظام دامپزشکی مازندران گفت: تاکنون بیش از سه هزار و ۶۱۳ قرارداد فنی بین دامپزشکی و واحدهای تولیدی استان منعقد شده است.  شمسعلی هادیزاده معلم صبح شنبه در مراسم معارفه رئیس جدید نظام دامپزشکی مازندران با اشاره به فعالیت ۱۰ ساله در نظام دامپزشکی استان گفت: […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
معلم

کیا پرس : رئیس سابق نظام دامپزشکی مازندران گفت: تاکنون بیش از سه هزار و ۶۱۳ قرارداد فنی بین دامپزشکی و واحدهای تولیدی استان منعقد شده است.

 شمسعلی هادیزاده معلم صبح شنبه در مراسم معارفه رئیس جدید نظام دامپزشکی مازندران با اشاره به فعالیت ۱۰ ساله در نظام دامپزشکی استان گفت: این سازمان را با ۱۰ هزار تومان موجودی ۱۰ سال قبل تحویل گرفتیم و امروز شاهد ۱۵ اشتغال مستقیم در این نظام هستیم.

وی به شعار سال حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: کالای ایرانی ارزشمندتر از جوانان و سرمایه های کشور نداریم و باید از این کالای ارزشمند و جوانان جویار کار حمایت کنیم.

وی تصریح کرد: در نظام دامپزشکی همگام با انجمن های صنفی و تشکل های بخش خصوصی عمل کردیم و باید بین بخش دولتی و خصوصی تعامل وجود داشته باشد.

هادیزاده معلم گفت: تاکنون بیش از ۱۲ هزار کارشناسی برای صدور پروانه صورت گرفت و بیش از هفت هزار فقره پرونده تشکیل و در نهایت بیش از پنج هزار پروانه صادر و تمدید شد و بیش از هزار و ۱۹۳ تقاضا نیز رد شده است.

رئیس سابق نظام دامپزشکی مازندارن با اشاره به بیش از دو هزار استعلام از ادارات مختلف گفت: امروز نظام دامپزشکی مازندران به عنوان نهاد بالنده است و سه هزار و ۶۱۳ قرارداد فنی با واحدهای تولیدی داشته باشیم و صدور ۶۲ پروانه ماده ۶۲ و افتتاح ساختمان نظام دامپزشکی از دیگر اقدامات بوده است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1