پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
معلم

کیا پرس : رئیس سابق نظام دامپزشکی مازندران گفت: تاکنون بیش از سه هزار و ۶۱۳ قرارداد فنی بین دامپزشکی و واحدهای تولیدی استان منعقد شده است.

 شمسعلی هادیزاده معلم صبح شنبه در مراسم معارفه رئیس جدید نظام دامپزشکی مازندران با اشاره به فعالیت ۱۰ ساله در نظام دامپزشکی استان گفت: این سازمان را با ۱۰ هزار تومان موجودی ۱۰ سال قبل تحویل گرفتیم و امروز شاهد ۱۵ اشتغال مستقیم در این نظام هستیم.

وی به شعار سال حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و گفت: کالای ایرانی ارزشمندتر از جوانان و سرمایه های کشور نداریم و باید از این کالای ارزشمند و جوانان جویار کار حمایت کنیم.

وی تصریح کرد: در نظام دامپزشکی همگام با انجمن های صنفی و تشکل های بخش خصوصی عمل کردیم و باید بین بخش دولتی و خصوصی تعامل وجود داشته باشد.

هادیزاده معلم گفت: تاکنون بیش از ۱۲ هزار کارشناسی برای صدور پروانه صورت گرفت و بیش از هفت هزار فقره پرونده تشکیل و در نهایت بیش از پنج هزار پروانه صادر و تمدید شد و بیش از هزار و ۱۹۳ تقاضا نیز رد شده است.

رئیس سابق نظام دامپزشکی مازندارن با اشاره به بیش از دو هزار استعلام از ادارات مختلف گفت: امروز نظام دامپزشکی مازندران به عنوان نهاد بالنده است و سه هزار و ۶۱۳ قرارداد فنی با واحدهای تولیدی داشته باشیم و صدور ۶۲ پروانه ماده ۶۲ و افتتاح ساختمان نظام دامپزشکی از دیگر اقدامات بوده است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :