امروز شنبه۲۶ آبان ماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۷:۵۴
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ ،‌ ۰۹:۵۷

نحوه دفن زباله در مازندران مناسب نیست/صدور احکام قطعی برای سه شهردار استان

انتشار: سه شنبه, ۵ تیر ۱۳۹۷ / ساعت ۰۸:۱۴:۱۸ |
کد خبر: 91292 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با بیان اینکه موضوع پسماند در استان یک معضل جدی است، گفت: همه شهرهای مازندران در حال پیگیری معضل زباله هستند و یکی از اولویت‌های دادستانی و دادگستری مازندران حل مشکل پسماند استان است و صدور احکام قطعی برای سه شهردار استان تایید خوبی برای این […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با بیان اینکه موضوع پسماند در استان یک معضل جدی است، گفت: همه شهرهای مازندران در حال پیگیری معضل زباله هستند و یکی از اولویت‌های دادستانی و دادگستری مازندران حل مشکل پسماند استان است و صدور احکام قطعی برای سه شهردار استان تایید خوبی برای این موضوع است. شخصا از نزدیک از مراکز دفن زباله ساری، قائم‌شهر، بابل و آمل بازدید کردم و فیلم مابقی مراکز را نیز بررسی کردیم و باید بگویم نحوه دفن زباله ما در این مراکز مناسب نیست.

این مسؤول اضافه کرد: براساس آخرین اخبار و و عده مسؤولان، کارخانه زباله در تنکابن تا شهریور ماه به بهره‌برداری می‌رسد، نوشهر در حال ساخت است. در آمل هم بحث جا‌به‌جایی در حال انجام است و در سایر شهرها هم در حال پیگیری است و تمامی مسؤولان به‌جد در حال پیگیری و حل این معضل هستند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1