امروز چهارشنبه۴ مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۱:۱۸
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ ،‌ ۰۹:۱۸

پرداخت حقوق همه شاغلین و بازنشستگان و یارانه خردادماه قبل از عید فطر

انتشار: سه شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ / ساعت ۱۲:۲۹:۱۳ |
کد خبر: 91037 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
نوبخت: :

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): پ سخنگوی دولت از پرداخت حقوق شاغلین و بازنشستگان و افزایش صورت گرفته در آن تا قبل از عید فطر خبر داد. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : سخنگوی دولت از پرداخت حقوق شاغلین و بازنشستگان و افزایش صورت گرفته در آن تا قبل از عید فطر خبر داد. به گزارش […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
پ

سخنگوی دولت از پرداخت حقوق شاغلین و بازنشستگان و افزایش صورت گرفته در آن تا قبل از عید فطر خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : سخنگوی دولت از پرداخت حقوق شاغلین و بازنشستگان و افزایش صورت گرفته در آن تا قبل از عید فطر خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر نوبخت در نشست خبری هفتگی خود با اهالی رسانه با تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی قدس، اظهار کرد: فصل مشترکی بین همه ادیان و ملت‌ها برای برداشتن ظلم از مردم فلسطین ایجاد شده است که با این نمادهای انسان دوستی که در روز قدس مشخص شد امیدواریم داریم جامعه انسانی روزهای بهتری داشته باشد و شاهد برقراری عدالت باشیم.

وی با بیان اینکه دولت خود را برای عید فطر آماده کرده است و بهترین تبریک دولت به ملت، پرداخت بخشی از معوقات است، گفت: قبل از عید فطر همه حقوق شاغلین و بازنشستگان را در رابطه با یارانه‌ها پرداخت می‌کنیم. علیرغم اینکه رقم سنگینی است، اما تاکید رئیس‌جمهور بر پرداخت آن است که در روزهای آینده قبل از عید فطر همه حقوق ها را با درصد افزایش پرداخت خواهیم کرد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام