پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس :  رییس شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان، در این جلسه شورای گفتگو را یک ظرفیت بزرگ برای رفع موانع پیش روی بخش خصوصی دانست و خاطر نشان ساخت: تقویت بخش خصوصی موجب تقویت دولت می شود، بنابراین رفع مشکلات این بخش بایستی در اولویت قرار گیرد. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد اسلامی، استاندار مازندران در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان، گره گشایی از کار مردم بویژه فعالان اقتصادی را در شمار مهم ترین ماموریت های استانداری برشمرد و یاد آور شد: مهم ترین دغدغه مردم مازندران، اشتغال است و بخش خصوصی بستری مهم برای رفع این دغدغه است.

استاندار شورای گفتگو را یک ظرفیت بزرگ برای رفع موانع پیش روی بخش خصوصی در کنار ستاد تسهیل دانست و خاطر نشان ساخت: تقویت بخش خصوصی موجب تقویت دولت می شود، بنابراین رفع مشکلات این بخش بایستی در اولویت قرار گیرد.

مقام عالی دولت در مازندران، با بیان این که تعامل دولت و بخش خصوصی زمینه ساز پیشبرد امور و گره گشایی در کارها خواهد بود، گفت: باید زمینه را برای رونق کسب و کار و فاصله گرفتن از رکود فراهم نمود تا ضمن شکوفایی امور مردم و بخش خصوصی، حقوق دولت نیز استیفا شود.

استاندار، با بیان این که با بانک های استان تفاهم کردیم تا برای توسعه، پیشرفت و شکوفایی امور زیربنایی مجموعا بالغ بر ۱۵ هزار میلیارد تومان منابع بیاورند، خاطرنشان ساخت: تصمیم گیری در این خصوص باید بصورت موضوعی و کیفی باشد تا اعتبارات در جاهایی هزینه شود که منجر به تحول اقتصادی در استان گردد.

رییس شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان، گفت: برای فعالیت های بزرگ موثر باید تصمیم سازی کنیم.

در آغاز این جلسه که نمایندگان ساری و میاندورود، قائم شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ و بابلسر و فریدونکنار حضور داشتند، عبدالله مهاجر، رییس اتاق بازرگانی استان به ارایه گزارش فعالیت های این بخش پرداخت.

 

اشتراک گذاری

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :