پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس : معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی مازندران حل مشکلات مردم را مهم ترین وظیفه دستگاههای اجرایی دانست و گفت که کمیته صیانت از حقوق شهروندی در این زمینه بر عملکرد مدیران استان نظارت می کند. ‎

احمد حسین زادگان در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان نکا افزود : این کمیته نظارتش را به صورت محسوس و نامحسوس انجام می دهد و مدیرانی که در تکریم ارباب رجوع کوتاهی کنند ، با آنان برخورد می شود.
وی گفت : مهم ترین هدف ما خدمتگزاری به مردم است و باید در این بخش با تمام توان کار کنیم و تکریم ارباب رجوع از مسائل اساسی است که باید در دستور کار باشد و برنامه ریزی در امور، داشتن مشی اعتدالی و برنامه محوری از جمله معیارهای سنجش عملکرد همه مدیران است.
او افزود : مردم حق دارند از مزیت های توسعه اقتصادی مناسب برخوردار شوند و رفع مشکلات این بخش از جمله وظایف مهمی است که برعهده مسئولان دستگاههای اجرایی مختلف است.
معاون استاندار با اعلام این که مازندران با وجود اجرای طرح ها و برنامه های مختلف در حوزه اجتماعی همچنان دارای مشکل است ، اظهار داشت : معضل اعتیاد و طلاق زنگ خطر جدی است و باید این آسیب ها کاهش یابد و دستگاه قضایی ورود کرده است و با همکاری و راهنمایی بهزیستی باید از این معضل عبور کنیم.
وی افزود : زنگ خطر اعتیاد مدتهاست که در مازندران به صدا درآمده است و در این بخش علی رغم همه تلاش های انجام شده به نقطه مطلوب نرسیده ایم.
حسین زادگان همچنین بر ضرورت بهره گیری از توان بانوان به عنوان نیمی از جمعیت تاکید کرد و گفت که برابر وعده رییس جمهوری ، مطالبه بانوان در دستیابی به مناصب مدیریتی باید در بخش های مختلف جدی گرفته شود.
در این مراسم از زحمات جعفر احمدی فرماندار سابق نکا قدردانی و عبدالجواد توحیدی مقدم به عنوان فرماندار جدید نکا معرفی شد.
توحیدی مقدم پیش از این فرماندار سوادکوه بود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :